PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9526}
7,6 16 119
ocen
7,6 10 1 16119
7,6 8
ocen krytyków
Siekierezada
powrót do forum filmu Siekierezada

nie wiem dokladnie czym ludziom tu piszacym ten film zablysnal, ale mam dla wszystkich rade - sprobujcie obejrzec film jeszcze raz, ale dokladnie . Amatorka .......

Piatal

Hehe. Dla mnie tez zachwyty nad tym filmem wydaja sie co najmniej rownie nieprzytomne jak stan Janka Pradery po imprezie z lesnymi żulami. Dla takich "zachwyconych" przydaloby sie porabac troche ścinki dla otrzezwienia.

ocenił(a) film na 10
hubkulik

szkoda mi ciebie czlowieku marny oj szkoda

ocenił(a) film na 10
Piatal

Może to jednak ty powinieneś obejrzeć ten film jeszcze raz (albo jeszcze kilka razy).

ocenił(a) film na 10
deepblack

etam, film jest bomba - tylko nie dla kazdego:)
pozdr

ocenił(a) film na 10
Piatal

Amatorka to jestes ty pustaku ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,scinka

cureman

Wasze komentarze obrażają wielki smutek świata.

Piatal

Ja właśnie kupuje ten film i chce go obejrzeć jeszcze kilka razy - do Amatorki:)
Najlepszy film Polski jaki widziałem- genialne kino- klasa światowa - 10/10, wspaniałe zdjęcia (widać pewne elementy niedoróbek graniczące z kiczem, ale to tylko nadaje odpowiedni nastrój - cudownej formy, dobrze korespondującej z odzwierciedleniem poetyckiej , niepokornej osobowości STEDA).
Cudowny obraz szkoda tylko, że teraz nie robi sie takich filmów. Przecież ten styl, powinien Polakom być bliski (nasycenie kulturą romantyzmu i Młodej Polski) Reasumując wspaniałe odniesienia do kultury i humanizmu, dużo mądrości spokoju, wspaniałe myśli i teksty - polecam ten film wszystkim jako arcydzieło światowe.
Leonidas 2000

użytkownik usunięty
Leonidas2000

Gdzie chcesz go kupić , przecież nie został wydany na DVD , ani w Polsce , ani za Granicą.
Więc ?????????????????????????????????/

Więc się da.
Nie samym DVD żyje człowiek, ech...

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones