PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763053}
7,1 8 819
ocen
7,1 10 1 8819
8,4 33
oceny krytyków
Sieranevada
powrót do forum filmu Sieranevada

Zagadka

ocenił(a) film na 1

Pozostanie dla mnie zagadką niezgłębioną, czemu to połączenie telenoweli Brazylijskiej z VHSem z uroczystości rodzinnej ma 7,6 na filmweb? Co jest warta skala, która stawia to gówno obok "Bladerunner'a" "Odysei Kosmicznej" "Czarnego Łabędzia" "Tańcząc w Ciemnościach" "Trzy Kolory: Niebieski"???????????? WTF????????

ocenił(a) film na 8
hexfet

Zagadką jest raczej to, jak można zestawiać ten film z rzeczonymi tytułami? To dopiero jest gówno - ale w głowie.

ocenił(a) film na 1
Bokciu

A co według Ciebie stawia ten film obok wymienionych arcydzieł kina (tak przecież sugeruje ranking filmwebu). WHSy z komunii lubisz oglądać że dałeś 7* ?

ocenił(a) film na 8
hexfet

Zdejmij klapki z oczu, a może zrozumiesz...

ocenił(a) film na 1
Bokciu

Nie zarzucam nawet, że opowiada o sytuacjach, które każdy przeżył (jeśli nie mieszka w piwnicy u rodziców) Postacie przedstawiają pewne podstawowe archetypy dostępne w każdej rodzinie. Ciocia komunistka, ciocia kościelna, maniak NWO, bogaty wujek któremu się powiodło i tak dalej, banał, nuda! Może nie da się opowiedzieć banalnej historii w banalny sposób? Mam wrażenie, że autor nic minie pokazuje i całą robotę zwala na mnie. Dlaczego ktoś kiedyś opowiedział o tym, jak młody ambitny nauczyciel szarpie się z betonem w szkole i powstało arcydzieło?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones