PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112584}
7,4 268 512
ocen
7,4 10 1 268512
7,4 41
ocen krytyków
Sin City Miasto grzechu
powrót do forum filmu Sin City - Miasto grzechu

Już się nie mogę doczekać premiery tego filmu w Polsce. Uwielbiam Bruce Willis'a i Jessice Albe wiec tym bardziej jestem niecierpliwy. Mam tylko nadzieje, że będzie przynajmniej tak dobry jak obsada i kampanie reklamowa :) Pozdro

użytkownik usunięty
KIDA

Jest już kinówka w sieci ale odradzam oglądania,strasznie lipna jakość.Ja ćwicze silną wole i postaram sie wytrzymać premiery:)mission imposible?Nieeeeee

sam jesteś lipny ty chybanie widzialeś lipnej jakości jakość jak na kinówke jest bardzo dobra i jest to fullscreen

użytkownik usunięty
koniuuu3

Cieszę się że ci sie podoba ale do lipy to mi troche daleko.Ja po prostu zazwyczaj nie oglądam kinówek ze względu na ich jakość która może i nieraz nie jest najgorsza(jak w tym przypadku)ale niestety mnie nie zadawala.A taki wyjątkowy film jak ten poprostu nie mam zamiaru oglądać z kinówki.Pozdrawiam i wybaczam

użytkownik usunięty

hmm w tym wypadku ze wzgledu na sposob w jaki film zostal nagrany uwazam ze kinowka dodaje pewnego smaku swa "kiepska" jakoscia... w tej produkcji obraz "zyleta" wcale nie jest konieczny a moze nawet zabiera pewien klimat.

użytkownik usunięty

A gdzie można dorwać napisy do tego filmu? Szukam, szukam i nic :(

A do premiery nie będe czekał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones