PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112584}
7,4 268 457
ocen
7,4 10 1 268457
7,3 40
ocen krytyków
Sin City Miasto grzechu
powrót do forum filmu Sin City - Miasto grzechu

Obsada

ocenił(a) film na 9

Szukam w głowie filmu który zaopatrzony byłby w lepszą obsadę i znaleśc nie mogę, jeśli ktoś zna film w którym znalazłaby się większa ilość znanych nazwisk proszę o wpis.

użytkownik usunięty
Cosimo_Villa_Nova

Hmm... ze znanych mi filmów przypominam sobie jedynie "Mrówkę Z" ;)

użytkownik usunięty
Cosimo_Villa_Nova

Pulp fiction ma równie mocną obsadę, ale nie aż tak: Roth, Willis, Rhames, Jackson, Travolta, Turman, Walken, Buscemi, Arquette, Keitel

Cosimo_Villa_Nova

np pret-a-porter tam graja m.in sophia loren, marcello mastroiani, julia roberts, tim robbins, kim basinger, stephen rea, rupert everet, forest whitaker, i wielu innych ale film akurat nie jest warty polecenia, ale za to np ocean's eleven z clooneyem, bradem pittem, julia roberts, andym garcia i mattem daimonem tez wyglada calkiem niezle, albo np cienka czerwona linia ale przy tym sin city i tak wyglada imponujaco ale biorac pod uwage czas jaki jeszcze pozostal do premiery mozliwe ze czesc tych nazwisk to tylko plotki

Cosimo_Villa_Nova

Sama jestem pod wrażeniem obsady...ale nie popadaj w przesadę. Podobna była choćby w Prawdziwym romansie, nowy Batman równie kusząco się zapowiada.
Chociaż sama reżyseria, kwestia że pan Tarantino swą łapkę też przyłożył i że to wszystko w kwestii ekranizacji komiksu (a tych dobrych nie ma, nie licząc dwóch wizji pana Burtona) to może rzucić na kolana! Oby było tak wspaniale jak teraz się prezentuje! :)

Arrakin

Skąd ty to wiesz,że Tarantino też się do tego przyłożył? Nie widzę tego w opisach.

ocenił(a) film na 9
koba

http://www.filmweb.pl/News?id=17496 [www.filmweb.pl/News?id= ...]

A co do obsady, wspomniany wcześniej Batman Begins robi większe wrażenie

ocenił(a) film na 9
Cosimo_Villa_Nova

Już mam - Marsjanie Atakują! Tam to dopiero była obsada : reżyseria Tim Burton, występują - Jack Nicholson, Glenn Close, Annette Bening, Pierce Brosnan, Danny DeVito, Sarah Jessica Parker, Michael J. Fox, Natalie Portman, Christina Applegate, Pam Grier i Tom Jones :D Niestety film okazał się katastrofą, mam nadzieje że w przypadku Sin City tak nie będzie.

Cosimo_Villa_Nova

w true romance jest dobra obsada (James Gandolfini, Tom Sizemore, Dennis Hopper, Brad Pitt, Christopher Walken, Christian Slater, Gary Oldman, Val Kilmer, Patricia Arquette, Samuel L. Jackson, Chris Penn)...ale w porównaniu z Sin City to pikuś ;] teraz dobra obsade ma nowy Batman....a tak wie może ktoś czy jest juz jakaś oficjalna strona filmu??

użytkownik usunięty
Cosimo_Villa_Nova

nie moge sie doczekac tego filmu , mam nadzieje ze rodriguez sie odkuje po malych agentach i zrobi dobre kino , ciekawe kiedy zwiastun ?

użytkownik usunięty
Cosimo_Villa_Nova

tak, jest taki film: "True Romance" ( nie pamiętam polskiego tytułu ). Gra tam Christian Slater, Patricia Arquette, Denis Hooper, Christopher Walken, Gary Oldman, Val Kilmer, Samuel L. Jackson, Brad Pitt plus jacyś inni

Cosimo_Villa_Nova

Jszcze "oceans 12" :Julia Roberts Brad Pitt George Clooney Don Cheadle Matt Damon Andy Garcia Catherine Zeta-Jones Vincent Cassel Bruce Willis Casey Affleck

ocenił(a) film na 4
Ateop

wszyscy tylko True Romance i True Romance, a przecież ponad połowa grających tam aktorów nie było wtedy w ogole znanych. dzisiaj owszem, ale wtedy to był film z raczej przeciętną obsadą i paroma nowymi twarzami ;]

ocenił(a) film na 9
Cosimo_Villa_Nova

najlepsze obsady pulp fiction i ocean's 11 oba zajebiste!!!!polecam

Cosimo_Villa_Nova

"O Jeden Most Za Daleko".... tam to dopiero była obsada!!!

MC_Bubas

Zapomniałbym... Cienka Czerwona Linia, gdy znajdziesz film gdzie jest wiecej znanych i dobrych uchyle czoła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones