PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112584}
7,4 268 522
oceny
7,4 10 1 268522
7,4 41
ocen krytyków
Sin City Miasto grzechu
powrót do forum filmu Sin City - Miasto grzechu

Nie jestem znawcą komiksu, a mimo to zwiastun cholernie mnie zachęcił. Muzyka jest super, zdjęcia utrzymane w konwencji rysunkowej oddają komiksowy charakter. Rzeczywiście czułem się jakbym otworzył komiks wzbogacony dodatkowo dźwiękiem i ruchomym obrazem. Realizacje komiksów z "żywymi" aktorami i to tak dobrymi są spoko, bo można lepiej oddać emocje bohaterów (mimika, mowa ciała itd...) Czekam z niecierpliwością na "Sin City", tym bardziej że jestem wielkim zwolennikiem talentu Rourke'a. Wreszcie ten zapomniany przez niektórych, świetny aktor dostał główną rolę w ciekawej produkcji. Pojawia się tu też równie dobry i zapomniany stary wyga czyli Rutger Hauer. W obsadzie są także Benicio Del Toro(masakra) , Michael Madsen, Elijah Wood, Nick Stahl. Są piękne, młode i już całkiem dobre aktorki, które dopiero ciężko pracują na pozycje gwiazd w Hollywood (Jessica Alba, Brittany Murphy, Maria Bello, Jaime King)...czego chcieć więcej. Myśle, że "Sin City" spełni gusta najbardziej wybrednych wielbicieli kina, a ponadto zwróci się producentom i to solidnie. Choć wcale nie myślę tak jak niejaki Martin, który stwierdził na forum, że miernikiem dobrego filmu jest ilość zarobionej na nim kasy....Szykuję się na premierę kinową i tyle :):):):)

Arris1981

acha....Zapomniałem wspomnieć o Willisie, pewnie dlatego, że za nim nie przepadam:)....ale za rolę w 12 małp i Pulp Fiction ma plusa, więc teraz o nim wspomniałem....

ocenił(a) film na 7
Arris1981

Dokładnie tak będzie!Cieżko wypowiadać się o filmie,którego się nie widziało(jedynie kilka zwiastunów),ale mam przeczucie,że będzie to jedna z najlepszych jeśli nie najlepsza ekranizacja komiksu wszechczasów.Obsada jest znakomita Bruce,Mickey,Benicio,Madsen to zdecydowanie moi ulubieńcy,film będzie świetny,a jeśli nie to wyjde na durnia który jara się zwiastunem i gwiazdami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones