PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112584}
7,4 268 501
ocen
7,4 10 1 268501
7,4 41
ocen krytyków
Sin City Miasto grzechu
powrót do forum filmu Sin City - Miasto grzechu

Ulalala

ocenił(a) film na 9

Po obejrzeniu zwiastunu, nie mogę się teraz doczekać tego filmu. Oby był tak nakręcony jak pokazano w zwiastunie, bo to jest cholernie klimatyczne....To wygląda jak żuwcem wyciągnięte z komiksu:] A muzyka....to jest genialne. Na okrągło teraz słucham tej muzy :D.
A na dodatek jakie smaczki tam będą....choćby Jessica Alba i Rosario Dawson....:]

ocenił(a) film na 9
Kristofer

Nie wie ktoś skąd można by kupić ten czarno-biały plakat z Jessicą Albą??

ocenił(a) film na 9
Kristofer

i Clive Owen :) zapowiada się niesamowity film, może odzyskam wiare w Roberta Rodrigueza

ocenił(a) film na 9
Annash

Po Małych Agentach raczej musi się zrehabilitowac, a ten film moze być dla niego tą szansą:]

ocenił(a) film na 6
Kristofer

MNIE NIEPOKOI JEDNA RZECZ- ZWIASTUNY I PLAKATY. NA SAMYM POCZATKU POJAWIŁ SIE "CIENIOWANY" MICKEY NA CZERWONYM TLE- BARDZO MOCNO KOMIKSOWY, POŹNIEJ SERIA PLAKATÓW CZARNO- BIAŁYCH, A JUŻ NAJNOWSZE HMM "LEKKO KOLRYZUJĄ". PODOBNIE JEST W ZWIASTUNACH-PRZEMYKA CORAZ WIĘCEJ KOLORU. CZY BĘDĄ DALSZE ZMIANY W TYM KERUNKU? W KOMIKSIE KOLOR SIĘ POJAWIAŁ JAKO PODKREŚLENIE CZEGOŚ, BARDZO PYSZNY SMACZEK I CHCIAŁBYM ABY TAK ZOSTAŁO W FILMIE.

ocenił(a) film na 9
Hugon_okrutnik

Oj tak. Zeby tylko nie przesadzili, ale zauważ, że zdjecia są pokazywane czarno-białe, więc film raczej zostanie w takim stanie zachowany....Oby!!Może poprostu niektóre kina wymagają kolorowych plakatów ;)

ocenił(a) film na 6
Kristofer

A możę dadzą dwie wersje: czarno-białą, dla fanów i kolorową, pod publiczke? :D Nie zdziwiło by mnie to zbytnio, podobnych przypadków było ostatnio sporo: "Pasja" w wersji rozszerzonej, "Egzorcysta:Początek" 2 wersje reżyserkie itd. A wszystko dla widza....kochani producenci. :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones