PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112584}
7,4 268 512
ocen
7,4 10 1 268512
7,4 41
ocen krytyków
Sin City Miasto grzechu
powrót do forum filmu Sin City - Miasto grzechu

UltraZWIASTUN

ocenił(a) film na 10

jest dostepny w sieci - ponad 5 minut - sała jedna scena ('balkonowa'), piękny! warto poszukac, pozdrawiam fanówi i nie tylko ;)

ocenił(a) film na 9
Sidzirodzi

To jak masz jakiegos linka to zapodaj, a wtedy wszyscy będa mogli go podziwiać =)

ocenił(a) film na 8
Sidzirodzi

no mwłaśnie-podaj adres gdzie można ściągnąć ten film!!

ocenił(a) film na 1
Sidzirodzi

w emulu jak wyszukasz "Sin City"znajdziesz ten trailer pod nazwą Sin City.Trailer
Waży ok.50mb

ocenił(a) film na 9
Acid_5

rzeczywiście, obejrzalem ten zwiastun i, jeszcze sie tylko bardziej napaliłem. wygląda cudnie, jedynie nie przypadly mi wycinki z komiksu powklejane w film (może w gotowym filmie, wcale ich nie bedzie...), ale wszystko inne świetne! klimat świetny, aktorzy też :) ale Frank Miller chyba za bardzo chce wszędzie być :P nie dość że ma swoje nazwisko nad logiem filmu, to jeszcze w napisach pod koniec zwiastunu, pisze "Directed by Frank Miller and Robert Rodriguez" - nie powinno być na odwrót? no ale kończe się czepiać i odliczam czas do premiery! :)

ocenił(a) film na 8
Baaad

kurde szkoda że mam za słabe łącze bo emul mi nie chodzi-tak chętnie bym ten zwiastun obejrzał!

ocenił(a) film na 10
michael_84

Właśnie obejrzałem trailer, no zapowiada się spoko. Mam nadzieję, że film nie będzie klapą tak jak to bywa często z ekranizacjami komiksów. Liczę na to, że Rodriguez z taką obsadą szmirą nas nie poczęstuje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones