PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112584}
7,4 268 457
ocen
7,4 10 1 268457
7,3 40
ocen krytyków
Sin City Miasto grzechu
powrót do forum filmu Sin City - Miasto grzechu

kilka uwag co do obsady

ocenił(a) film na 10

mam nadzieje ze slodki frodo Elijah Wood nie zepsuje swietnego materialu na role jaki dostal. ma w koncu zagrac psychopatycznego morderce, kanibala obcinajacego glowki ladnym paniom... podobna sprawa z Nickiem Stahlem... jakos go nie widze jako Żółtego Drania.. tak poza tym Bruce Willis jest za mlody do grania Hartigana (w komiksie to 60-70 latek) ale w koncu Bruce to Bruce.. na pewno bedzie swietny. Mickey Rourke z kolei jest za niski by grac Marva. no ale z taka morda kogo moglby grac:) szkoda ze Michael Madsen tylko w epizodziku. Benicio del Toro bedzie mial epizodzik ale bardzo smaczy... i krwawy.... juz sie nie moge doczekac na ten film. ciekawe czy uda sie realizatorom zachowac klimat komiksu. jezeli tak to bedzie film na miare "Wscieklych Psow" i "Pulp Fiction"

ocenił(a) film na 6
gooz

Widze, że znasz serie (kto tego nie zrobił...niech zrobi, ale już!-bo warto). Wydaje mi się, że mylisz się co do EW, moim zdaniem jest dopasowany jak pięć złoty do portfela. Przecież Kevin był słodki,miłym kolesiem czytajacym "Biblie"...no, ale zabawy miał złe. Moge postawić kciuk mojej(moich szkoda:), że Wood się sprawdzi. Ja i tak najbardziej chce zobaczyc Jassice Albe na z lassem. Co do reszty podzielam Twoje zdanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones