PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112584}
7,4 268 522
oceny
7,4 10 1 268522
7,4 41
ocen krytyków
Sin City Miasto grzechu
powrót do forum filmu Sin City - Miasto grzechu

polska premiera

ocenił(a) film na 7

nowy zwiastun niesamowity. również dziękuję za umieszczenie. zapowiada się prawdziwa perełka. szkoda że nie ma jeszcze ustalonej polskiej premiery. na SPInce nic nie jest napisane, podobno palce macza też KinoŚwiat i zapowiada na kwiecień ale... kiedy?

maszor

ja bym zapytal lepiej: kwiecen...ale ktorego roku;) choc mysle ze az tak zle nie bedzie:) choc jesli przypomne sobie daty premiery chociaz "Dom z piasku i mgly" i maly poslizg na naszym podworku to zaczynam sie obawiac;)

ocenił(a) film na 6
maszor

Ja mam taką małą sugestie do drystrybutorów, jeśli chcecie zarobić jakieś większe pieniądze na filmie proponuje, aby jak najprędzej ściągnąć film do naszych kin. Film jest bardzo wyczekiwany i założe się, że jak tylko pojawią się pirackie kopie to rozejdą się jak jogurty na promocji. Wielu ludzi zrezygnuje z wizyty w kinie ponieważ już ten film będą widziały na swym domowym sprzęcie. Podam może przykład: Shrek2 - tydzień od premiery światowej wyszła kopia piracka-niedość, że kinówka to bez dubbingu i mało kto się powstrzymał z jego obejrzeniem [prawdą jest, iż osiągnoł on sukces, ale to za sprawą dubbingu, choć jestem pewien, że można było jeszcze więcej zarobić na filmie]. Czy wy tego nie rozumiecie, przecież na szkodę własną sami sobie robicie?

ocenił(a) film na 7
Hugon_okrutnik

przyznam sę bez bicia że Shreka 2 po raz pierwszy widziałem tydzień przed premierą za oceanem. nie jestem zwolennikiem czegoś takiego :) (uwierzcie że nie) i wtedy to była czysta niecierpliwość. ale jeżeli w przypadku takiego filmu jak Sin City który (z tego co widziałem na zw.) zapewne należy do "konieczniedozobaczenia" każą mi czekać rok... no to sam nie wiem. ale aż tak czarno nie prognozuję. zapowiada się na kwiecień tego roku. nie rozumiem tylko czemu np. taki film jak "Pacyfikator" ma już ustaloną premierę (8 kwietnia) a Miesto Grzechu jeszcze nie. ktoś słyszał o tym filmie? ktoś na niego oczekuje? być może fani Vin Diesel'a. a fani Rodrigueza i Millera? są gorsi czy co?

ocenił(a) film na 6
Hugon_okrutnik

A może tak wyślemy prośbę do dystrybutorów (czy coś w tym stylu) o szybkie sprowadzenie filmu do Polski albo podanie chociaż daty premiery? Wie ktoś może jak coś się takiego robi i gdzie śle? Podpiszę się pod czymś takim wszystkimi kończynami.

Hugon_okrutnik

Widocznie nie wszyskim zalerzy na tym aby zarobić :( . Jedynie Lucas wie jak nie stracić na piratach i puszcza filmy tego samego dnia na całym świecie (jeśli tylko nie ma przecieków z firm wykonujących kopie dla kin :) ) . A tak powarznie to mam nadzieję że film ukarze się na naszych ekranach jeszcze przed wakacjami .

ocenił(a) film na 9
maszor

jedna z pierwszych recenzji =) http://www.aintitcool.com/display.cgi?id=19663 [www.aintitcool.com/disp ...]
szanowni dystrybutorzy, nie meczcie nas juz dluzej i okreslcie konkretnie, kiedy polska premiera 'sin city'. wprowadzcie film szybko do kin, dajcie sobie zarobic i zyskajcie uznanie kinomanow :)

plexi

mi gdzieś o oczy obiła sie data 01.04.2005, czyli taka jak na całym świecie...ale pewnie to jakaś pomylka- bo za piękne by to było, żeby okazało się prawdziwe... :| lepiej, żeby ustalili tą datę jak najszybciej i jak najwcześniejszą- bo qrde jak mi przyjdzie czekać z kilka miesięcy to się skończe.. :/

ocenił(a) film na 6
error

Pracuje w kinie i do dej pory nie przyszły żadne materiały promujące film, a to byłby zabieg doprawdy neikorzystny, toteż niestety wątpie w równoczesną premiere na całym świecie. Hmm a kiedy film wychodzi w wiekszych krajach Europy?

error

Europejska premiera filmu została opóźniona gdyż film załapał się na festiwal w Cannes. 1 kwietnia zostanie pokazany w USA, ale reszta świata będzie miała okazję obejrzeć go dopiero po Cannes.

ocenił(a) film na 9
maszor

wg informacji zamieszczonych na konkurencyjnym portalu filmowym premiera w naszym kraju 17.06.2005. suuuuper...

ocenił(a) film na 10
plexi

Nie ma szans, nie doczekam do czerwca, poza tym mieszkam w małym mieście, zanim film się tu pojawi minie ruski miesiąc. Nie pozostanie mi nic innego jak ściągnąć film kiedy tylko się pojawi :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones