PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811169}

Razem z bogami: Ostatnie 49 dni

Sin-gwa Ham-kke-in-gwa Yeon
7,2 347
ocen
7,2 10 1 347
Razem z bogami: Ostatnie 49 dni
powrót do forum filmu Razem z bogami: Ostatnie 49 dni

Druga cześć historii boskiego sądu w pozagrobowym świecie. Tym razem strażnicy musza udowodnić, że opętany wojak został zabity, przez co nie ponosi odpowiedzialności za swoje czyny w świecie żywych i ma prawo do reinkarnacji. Jednocześnie zostaje im zlecone zadanie przyprowadzenie duszy staruszka, pilnowanej przez zbuntowanego domowego demona.

A ta jedynka to gdzie? Nic w ogóle nie jest napisane o tym filmie, nawet jakiej jest produkcji. Podejrzewam, że koreańskiej?
Mam ten film w rekomendacjach, dlatego tu zajrzałam, ale nic się nie dowiedziałam :(
Możesz podać tytuł jedynki? Trochę bez sensu oglądać coś od drugiej części, a tu nawet nic nie ma w powiązanych tytułach :(

użytkownik usunięty
i_Xa

Tytuł pierwszej części to: Sin-gwa Han-gge
Tak, to koreańczyk. Obie części nie są ze sobą jakoś specjalnie powiązane. Wkleiłabym link, ale FW nie pozwala.

Dziękuję :)

Nie powiedziałbym, że nie są powiązane i lepiej obejrzeć poprzednią część przed seansem dwójki.

i_Xa

dzięki

i_Xa

Ja obejrzałam jedynkę na Drama Quinn. Perełka.

ocenił(a) film na 8
i_Xa

Nawiązania do historii rzeczonego wojaka ( z pierwszej części ) są na tyle czytelnie wprowadzone, że dwójkę można by potraktować jako odrębny film. Z tym, że w dwójce dowiadujemy się więcej o ziemskiej przeszłości obrońców z zaświatów i wyjaśnia się wiele niedopowiedzianych w pierwszej wątków, więc obejrzenie jej wcześniej daje fajną, kompletną historię tej trójki.
Być może już obejrzany, ale może to info jeszcze komuś się przyda ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones