PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=584353}

Sinbad i Minotaur

Sinbad and the Minotaur
3,6 322
oceny
3,6 10 1 322
Sinbad i Minotaur
powrót do forum filmu Sinbad i Minotaur

Bardzo słaby film.

ocenił(a) film na 2

Wychodze z założenia, że każdy film zasługuje na szanse obejżenia i obiektywną ocene, dlatego mimo tak niskich not zdecydowałem się go obejżeć. Jendak nawet Manu Bennett (znany mi z serialu Spartakus, w którym zagrał przyzwoicie) i Holly Brisley (piekna jak zawsze) nie byli wstanie uratować tej produkcji. W filmie tym cieżko znaleźć jaki kolwiek pozytyw, gra aktorów wręcz beznadziejna, muzyka i efekty specjalne aż mnie przeraziły, no a fabuła to totalna porażka :( Lubie filmy przygodowe i motyw poszukiwacza skarbów, ale niestety z bólem stwierdzam, że dawno nie oglądałem takiej kichy. Zdecydowanie odradzam. Jedyny plus to taki, że trwa tylko85 minut :(

użytkownik usunięty
sztorm20

Dzięki, Twoja opinia "uratowała" mi 85 minut życia ;D

ocenił(a) film na 10
sztorm20

Mimo wszystko Kriksosa warto obejrzeć ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Corrolek

Corrolek Dobry komentarz

davegahan101

Dlatego go usunęli:-) Coś mi się moderatorzy filmweb nie podobają ostatnimi czasy. Jak pisze o pewnych poglądach politycznych to je usuwają, a posty moich przeciwników nie...
Szkoda, że takie rzeczy dzieją się również na filmweb. Kiedyś prowadziłem tutaj kilka wspaniałych dyskusji, ale im więcej lat przybywa temu serwisowi, tym bardziej schodzi on do poziomu współczesnych stacji telewizyjnych.
Sądziłem, że chociaż filmweb się przed tym obroni, bo tutaj w sumie to piszą zwykli ludzie. Jak widać ci na górze skąd się biorą i coś w tym jest... A tylu ludzi narzeka na władze... Wszędzie te samo szambo.

arrowman

Aha, i nie piszę o niesprawiedliwym potraktowaniu posty @davegahan101 bo go nie zdążyłem przeczytać, miałem na myśli przypadki, które ja znam (np. usuwanie postów krytykujących osoby zafascynowane japońskim nazizmem podczas II WŚ i piszących kłamstwa na temat wrogów nazizmu ).

sztorm20

Obejzec ? Brak slow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones