PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38312}

Sindbad: Legenda siedmiu mórz

Sinbad: Legend of the Seven Seas
7,3 21 238
ocen
7,3 10 1 21238
4,8 5
ocen krytyków
Sindbad: Legenda siedmiu mórz
powrót do forum filmu Sindbad: Legenda siedmiu mórz

Do dziś pamiętam jak byłam na Sindbadzie w kinie ^^ Rewelacyjna bajka, jestem już dorosła, a wciąż mi się nie nudzi, a teksty znam na pamięć :) Poza tym dubbing w tym filmie potwierdza regułę - POLSKI DUBBING 100 RAZY LEPSZY OD ORYGINAŁU!!!

użytkownik usunięty
citygirl_664

zgadzam się z tobą, to jedna z moich ulubionych bajek dzieciństwa :)

ocenił(a) film na 9

Racja. Wspaniała animacja, a polski dubbing rozniósł system :) Głos Mariny i Eris po prostu mistrzostwo ^^

ocenił(a) film na 8
citygirl_664

Oglądałaś w oryginale? Ja co prawda nie, ale byłbym ostrożny z tworzeniem takich reguł. Też myślałem, że np. Shrek jest 100 razy lepszy w dubbingu niż w oryginale dopóki... nie obejrzałem oryginału. Eddie Murphy naprawdę wymiata. Brad Pitt czy Michelle Pfeiffer też sroce spod ogona nie wypadli więc te 100 razy to chyba trochę na wyrost.
Co do bajki to właśnie obejrzałem z córką (dlatego w polskiej wersji). Świetna zabawa dla dużych i małych, choć fabuła troszkę zbyt przewidywalna, nawet dla dzieci. Za to odjąłem jeden punkt, a mogło być 9.

citygirl_664

Wiem, że temat stary, ale dopiero co obejrzałem Sindbada, nie licząc przy tym na nic specjalnego, a dostałem jedną z lepszych animacji ze Stanów. Fajna forma, ale treść naprawdę świetna, dojrzała, przemyślana. Chyba z żoną jesteśmy pod większym wrażeniem niż nasze dzieci (wiadomo - pewne rzeczy wyłapią raczej tylko dorośli widzowie). Nie wiem jakim cudem do tej pory jeszcze nie widziałem tej animacji, ale cieszę się, że w końcu na nią 'wpadłem'. Rzecz i dla młodych i dla starych.

ocenił(a) film na 9
citygirl_664

Bajka świetna, jedna z moich ulubionych, ale angielska wersja jest lepsza od polskiej. Nie dużo, ale lepsza ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones