PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38312}

Sindbad: Legenda siedmiu mórz

Sinbad: Legend of the Seven Seas
7,3 21 252
oceny
7,3 10 1 21252
4,8 5
ocen krytyków
Sindbad: Legenda siedmiu mórz
powrót do forum filmu Sindbad: Legenda siedmiu mórz

Jedna uwaga

ocenił(a) film na 8

Głos Fiony ze Shreka nie przekonał mnie w roli Eris :P a poza tym bardzo fajny film :)

StargardX

na szczescie michelle nie manic wspolnego cameron a ty masz cos ze sluchem

ocenił(a) film na 8
kamro

nie miałem a myśli oryginalny podkład głosowy a jedynie Polski podkład

StargardX

to co innego, nie ma w takim razie o czym dyskutowac, ( ciekawe jest to ze im pozniej tym gorzej z naszym polskim dubbingiem, ale to juz osobny temat) no nic pozdro ( i sry za bulwers ;p)

ocenił(a) film na 8
kamro

Ale ja się nie gniewam masz prawo do swojego zdania :)

kamro

Czemu niby im później tym gorzej z polskim dubbingiem? ;p Moim zdaniem głos Agnieszki Kunikowskiej jest znakomoty i zdecydowanie najładniejszy z polskich kobiecych głosów. Ponadto mamy również Jarka Boberka, króla dubbingu, Jacka Rozenka, ze świetnym głosem Geralta, Piotra Fronczewskiego... Tak więc ja na polski dubbing nie narzekam, a nawet uważam, że co do dubbingu to jesteśmy najlepsi ;) Ale każdy ma prawo do swojego zdania ;)

Slash_Izzy

Są postacie wybitne lub po prostu nadające się do dubbingowania, jednak bardzo rzadko z takich osób się korzysta, mówiąc im później tym gorzej mam na myśli że kiedyś dubbingowano tylko bajki, a tak to lektor. Stare produkcje disneya są zdubingowane bezbłędnie, a np. Hobbit(jak Gandalf się odezwał głosem pana reklamującego tani proszek do prania miałem ochote uciec z kina) czy teraz jak oglądam zwiastuny Malificent która pojawi się w maju. No przecież w oryginalnej wersji językowej głos Angeliny budzi groze, pasuje jak ulał, w pioence do walca ze spiacej krolewny to samo, a polska wersja jezykowa to pomylka, glosy bylyby bardzije nienaturalne tylko gdyby uzyczyla ich plec przeciwna

kamro

No tak ;p Ale w takim razie to raczej złe dobranie aktorów do ról :)

Slash_Izzy

no na jedno wychodzi, czasem brzmi to potwornie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones