film

Skarbiec

The Trust
2016
1h 33m
4,8 6 160
ocen
4,8 10 1 6160
Para przeciętnych policjantów postanawia obrabować bankowy skarbiec. Zobacz pełny opis
Skarbiec zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Skarbiec
Zwiastun nr 1
nr 1 2016-03-09T09:27:50 https://fwcdn.pl/webv/86/47/38647/thumbnail.38647.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/255/760455/the_trust_official_trailer__1.vp9.1080p.webm

Jim Stone (Nicolas Cage) i David Waters (Elijah Wood) pracują w policyjnym biurze ewidencji dowodów w Los Angeles. Przez ich ręce przechodzą m.in. narkotyki i pieniądze konfiskowane podczas akcji. Wszystko to trafia do policyjnych magazynów - a przecież mogłoby stać się rekompensatą za ich ciężką, wieloletnią służbę. Gdy pewnego dniaJim Stone (Nicolas Cage) i David Waters (Elijah Wood) pracują w policyjnym biurze ewidencji dowodów w Los Angeles. Przez ich ręce przechodzą m.in. narkotyki i pieniądze konfiskowane podczas akcji. Wszystko to trafia do policyjnych magazynów - a przecież mogłoby stać się rekompensatą za ich ciężką, wieloletnią służbę. Gdy pewnego dnia trafia do nich informacja o ukrytym mafijnym skarbcu, w głowach dwójki funkcjonariuszy rodzi się plan skoku, który zapewnić im ma spokojną i dostatnią emeryturę.

studio
Electric Shadow Company, The (współudział) / Ingenious Media (współudział) / Prettybird (współudział)
tytuł oryg.
The Trust
inne tytuły
Początkowo rolę Davida Watersa miał zagrać Jack Huston, jednak wybrał pracę przy filmie "Ben-Hur".
Zdjęcia do filmu kręcono w Las Vegas (Nevada, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Cieszyłem się na film o skoku - zbieranie informacji, tworzenie planu, ćwiczenia, skomplikowany sprzęt i sprytne sztuczki... zamiast tego dostałem psychopatę, naiwnego frajera i puentę, że trzeba zabijać wszystkich, zanim oni zabiją ciebie.

Szkoda że tak późno obejrzałem przypadkiem ten film. Bardzo zróżnicowane komentarze, z większością negatywnych. Jest to prawdziwe kino, dla mnie to idealne odwzorowanie ludzkich zachowań z takiego środowiska a zwłaszcza singli których znamy z otoczenia , którym wydaje się że znają się na wszystkim a tym bardziej na...

PRZYPADKIEM W TV ZNALAZŁEM I SUPER SIE BAWIŁEM

muzyka jest super

ocenił(a) film na 6

muzyka i gra cage jest ok

Noty na zasadzie Nicolas Cage to muszę dać niską. Nie warto się nimi sugerować. Tym bardziej że Cage zagrał tu bardzo dobrze, niezła rola. Oczywiście nie jest to arcydzieło ale świetnie się nadaje na piątkowy wieczór.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones