PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348582}

Skok po marzenia

Moondance Alexander
6,4 1 642
oceny
6,4 10 1 1642
Skok po marzenia
powrót do forum filmu Skok po marzenia

Film na jeden raz.

ocenił(a) film na 6

Film sam w sobie zły nie jest, ale cały czas miałem wrażenie, że gdzieś to już widziałem. Baaa, nawet wiem gdzie - pamiętacie film "Zebra z klasą"? Co prawda "Skok po marzenia" wnosi sporo nowego ale szablon pozostał. Tak więc mamy konkurs, mamy trening no i z góry wiemy kto wygra(no prawie).[Spoiler]Film jest tak przewidywalny, że domyśliłem się, że koń zachoruje zanim dojdzie do rywalizacji, no i oczywiście w samą porę stanie na nogi.[Spoiler] Ale ostatecznie jeden raz można to to to obejrzeć bo ogląda się całkiem przyjemnie.

ocenił(a) film na 6
danielxyza

zgadzam się. Jest niezły, ale historia typowa.

danielxyza

To typowe przy takich filmach. Każdy już wie co będzie dalej. Film wydawałby się ciekawszy, gdyby stała sie jakaś tragedia lub bez szczęśliwego zakończenia. Dam 8/10

ocenił(a) film na 6
wiola545

Takie typowe kino familinjne, gdzie wszystko jest piekne i cudowne.Jednak wole filmy o koniach typu "Niepkonany seabiscuit", co dowodzi, ze jednak najlepsze scenariusze pisze życie;)

użytkownik usunięty
wiejka

niezły aczkolwiek niczym szczególnym się nie wyróżnia.

ocenił(a) film na 6
danielxyza

Gdzieś go widziałeś, ponieważ takie historie już się zdarzały w świecie kina. Jeśli jednak chodzi o jego samego, to nie jest zły i daje trochę widzowi do przemyślenia. Niezłe kino familijne dla całej rodzinki.
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/06/skok-po-marzenia-2007.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones