PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465133}

Skradzione życie

Stolen Lives
6,5 2 651
ocen
6,5 10 1 2651
Skradzione życie
powrót do forum filmu Skradzione życie

bardzo ciekawi nie ma w nim absolutnie nic nudengo , smutny , zyciowy.
Ani przez chwile nie przestal trzymac w napieciu , nie chcialam zeby sie konczyl, szczerze polecam :)z tym ze to nie jest thriller , nie ma w nim nic strasznego

Vickygirl_666

Sorry, ale ja po prostu z niektórych nie mogę. Skąd Wy bierzecie przeświadczenie, że thriller to jakiś straszny film? Gdyby miał być straszny to nazywany byłby horrorem, a thriller to według definicji: "rodzaj utworu, powieści, filmu lub serialu telewizyjnego, mającego wywołać u czytelnika bądź widza dreszcz emocji. Wykorzystuje on napięcie, niepewność i tajemniczość jako główne elementy utworu". Sama piszesz, że "ani przez chwilę nie przestał trzymać w napięciu", a dwa zdania później czytam, że Twoim zdaniem to nie jest thriller. Mamy 21 wiek, wejdźcie w internet i przeczytajcie definicję thrillera, chociaż już nie musisz, ponieważ przed chwilą Ci ją podałem. Błagam Was, zanim coś skomentujecie to zadajcie sobie odrobinę trudu i sprawdźcie pewne kwestie, zanim napiszecie jakąś głupotę. Oczywiście nie mówię tego złośliwie, chciałem tylko uświadomić co niektórych czym jest ten gatunek filmowy, ponieważ pod Twoim komentarzem widzę kilka łapek w górę, więc wiem, że jest więcej osób które tak myślą. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones