PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137333}
6,7 127
ocen
6,7 10 1 127
Sky High
powrót do forum filmu Sky High

oj napewno nie;P to takie sympatyczne fantasy do jednorazowego obejrzenia kiedy nie ma się co robić :] po objerzeniu doszłam do wniosku, że jednak wolę ekrainzacje mang w postaci animowanej niż z żywymi aktorami - animacja jest niemal nieograniczona, a to co raziło mnie tutaj to jednak fatalne efekty specjalne i jednak takie sobie sceny walk, a tych było duuuużo dużo, była też masa niekonsekwencji, jakichś takich bez sensu się dziejących rzeczy :P ale cały czas miałam na uwadze,że historia pewnie zajmowała kilka tomów mangi i tam wszystko było wyjaśńione a film był na to za krótki, jako manga napewno historia była fajna, film raczej dla cierpliwych :] (te efekty sa naprawdę straszne, rodem z jakiegoś serialu tv w stylu "Charmed" - afuj;P), no i kto to horrorem nazwał??? jak przeczytałam, ze japoński horror spodziewałam się,że nie usiedzę spokojnie (wciąz jeszcze przeżywam projekcję Ju-on 2:P) a tymczasem nie tylko nie było scen przerażających, ale nawet krwi jak na lekarstwo, nawet nie dali mi zobaczyć jak wyrywają te serce:P (dla mnie horror nie musi być krwawy, ale jak nie jest ani straszny ani krwawy to czym się kierował ten kto go do horroru zaliczył???)

anyanka

Też nie mam pojęcia. Nadal najlepszym filmem Kitamury jest dla mnie 'Versus', choc ten był bardzo przywoity. Speyfika jego filmów to taka wrodzona kiczowatość - stąd w ogóle nie raziły mnie fekety specjalnie. Może i były śmieszne, ale na pewno nie tandetnie zrobione. Widać, że teraz Kitamura ma wystarczającą ilośc kasy, aby dbac o stronę wizualną swoich dziełek. Stąd czekam na drugą odsłonę 'V';)

użytkownik usunięty
The_Perfect_Drug

Idealnie trafilem że znalazlem ten post. Zgadzam sie z Wami obojga :). Kitamurą się zainteresowałem odkąd własnie oglądłem Versus. Post to stary ale Versus Down to Hell 2 dawno już bylo :P. Na punkcie tego filmu centralnie zwariowałem !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones