PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=326046}

Smaki miłości

Feast of Love
6,9 10 879
ocen
6,9 10 1 10879
4,8 4
oceny krytyków
Smaki miłości
powrót do forum filmu Smaki miłości

Ladny te film ale nawal tych kiczowatych scen przyprawia o mdlosci. Ogladajac, caly czas mialem wrazenie, ze zdanie ktore wlasnie wypowiada ktorys z aktorow jest wlasnie tym najwazniejszym, kwintesencja filmu...ale za 5 minut ktos inny wypowiadal kolejne "najwazniejsze" zdanie. I tak leci caly film. Gdyby zrezygnowali z tandetnego wyciskania lez, chociaz wycinajac co druga taka scene, film bylby bardzo przyjen. A tak to ja daje 3, moja dziewczyna 7 wiec wychodzi 5 gwiazdek.

legatory88

Rzeczywiście lekko sie można porzygać :) Świetna obsada, niezła muza, ale przesyt słodkości zbyteczny. Zgodze się również z przedmówcą co do zdań wypowiadanych niczym sentencje, złoe myśli, co 5 minut.
Moim zdaniem najlepiej poradziła sobie Radha Mithell, a może jej rola była najlepiej napisana.
Generalnie można zobaczyć, ale na pewno kobietą będzie się bardziej podobał. Choć to nieprawda, że my faceci jesteśmy nieczuli, chyba cechuje nas po prostu większy realizm. Przynajmniej mnie :)

DaveM

Aha, najlepszym filmem tego reżysera według mnie jest NAIWNIAK, z genialnym Paulem Newmanem, polecam!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones