PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31644}

Smakosz

Jeepers Creepers
5,8 39 318
ocen
5,8 10 1 39318
4,5 6
ocen krytyków
Smakosz
powrót do forum filmu Smakosz

Ale mi się tam podobał, dobrze zrobiony klasyczny horror, w porównaniu z jakimiś "Zmierzchami" czy jakimiś horrorami o nastolatkach z Paris Hilton itp w rolach głównych, ten miał fajną atmosferę, parę razy zaskoczył, i po prostu intrygował do końca: "Co to jest to coś co zjada części ciała i po co to robi?" Okazało się, że to był jakiś demon czy cholera wie co, które aby przetrwać musiało się żywić częściami ludzkiego ciała, tylko nie pamiętam czy on gustował w zdrowych częściach ludzkiego ciała czy chorych, bo na początku jak to rodzeńswto jechało autem to dziewczyna i chłopak się bawili kto lepiej odczyta tablice rejestracyjne, właśnie nie pamiętam które z nich miało lepszy wzrok... który póżniej przypasował Smakoszowi

ocenił(a) film na 7
glupinick1

On był zbudowany z części ciała ludzi, których zjadał.

ocenił(a) film na 7
glupinick1

"Ale mi się tam podobał, dobrze zrobiony klasyczny horror, w porównaniu z jakimiś "Zmierzchami" czy jakimiś horrorami o nastolatkach z Paris Hilton itp..." - Z jakimiś tam Paris Hilton itp. ? Nie wiem jak Tobie, ale mi się podobał film "Dom woskowych ciał", w którym grała P. Hilton (na szczęście tylko drugoplanowo) i uważam, że tamten film był wiele lepszy od Smakosza :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones