PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846163}
5,4 12 669
ocen
5,4 10 1 12669
3,2 11
ocen krytyków
Small World
powrót do forum filmu Small World

Czy mnie oczy nie mylą, czy to na prawdę Ty?

emmes98

Tak, tak - to on

użytkownik usunięty
9293709b13

Był już w Kobietach Mafii 2

emmes98

mylą

ocenił(a) film na 8
emmes98

Moja droga masz dobry wzrok a to ze tak znany aktor pojawia się w 2 juz filmie Vegi świadczy o tym ze Vege stać na to by mu zapłacić niemałe pieniądze. Gwarantuje Ci ze gdyby Vega tylko chciał to by w nowym filmie zatrudnił Van Damme a nawet Brada Pitta.Jestem tego pewien ze Patryka stać na zapłacenie Pittowi za nawet nie krótka rolę w swoim filmie.Niedawno w wywiadzie Vega mówił ze bardzo lubi Pitta i chce go zatrudnić w którymś z nowych filmów. Ja w to wierzę bo to najbogatszy polski reżyser i najbardziej znany.Nie ważne ze robi lepsze i gorsze filmy ale tego ze jest bardzo znany nikt mu nie odbierze.

punisher822_filmweb

Dobra Papryk, uspokój się. Wszyscy dobrze wiemy, że nie stać Cię na Brada Pitta.

punisher822_filmweb

ta gloryfikacja vegi hahaha Gość bazuje na jednym schemacie, przekoloryzowanych filmach.... ale jak widać masa pelikanów łapie tak prosty schemat. Tak od razu Pitta weźmie i Jolie.

punisher822_filmweb

Pamiętam,jak w jednej części ,,Niezniszczalnych.". Nie zagrał Bruce Willis,ale chciał za kilka minut udziału w filmie milion za minutę,ciekawe ile wziąłby Brad Pitt,gdyby miał zagrać główna rolę w jakimś filmie. Znając to,że grubo by go skasował. Co do samego Vegi to chujowe filmy,no może pierwsza część Pitt bulla bo pojechał po sentymencie i odświeżył go trochę,a tak to lipa

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

Brad Pitt obejrzy filmy Vegi i nie przyjmie zaproszenia ;) Pieniądze nie mają tu żadnego znaczenia a jeśli komuś tak się wydaje i o kasie się wypowiada, to po prostu sieje propagandę. Vega od Brada Pitta mógłby nauczyć się kręcić filmy. Inaczej zbastuje na swoim antytalencie i żadne bogactwa nie pomogą mu się z tego wygramolić. Po prostu trzeba mieć w sobie tę iskrę i iskrzaści trzymają ze sobą, Vega nie ma ma iskry i niech robi sobie to co robi. Czasem nawet coś mu się udaje. Jeśli nie dopracuje gry aktorskiej drugoplanowej, to zawsze jego filmy będą nierealne i niszowe. Jeśli uważasz, że Vega jest najlepszym reżyserem, to mówisz o kimś kto nie umie zrobić dobrego realistycznego kina więc może tylko Ci się tak wydaje i nie wiem na jakiej podst. oceniasz. Tanie kity wciska i nie interesujące tematy. Niby polskie kino ale najbardziej obciachowe jakie nam znane od dekad.

punisher822_filmweb

Jaki najbardziej znany, Agnieszka Holland jest najbardziej znana i utytułowana polska reżyserka, ty już nie przesadzaj ze to dobry reżyser....

slotas

chyba wszyscy zapomnieliscie o Wajdzie czy Polanskim XD

ocenił(a) film na 8
emmes98

Mój komentarz się nie pojawił :(

ocenił(a) film na 10
emmes98

Faktycznie, tak coś czułam, że go znam, to on :D

ewelina_m

W hawkeye fajnie zagrał rolę ruskiego dresiarza z gangu :p

ocenił(a) film na 10
roccco_filmweb

Nie oglądałam, ale widzę że tam i Piotr Adamczyk gra :D Chyba lubią razem grać :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones