PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9627}

Snajper

Sniper
7,0 11 183
oceny
7,0 10 1 11183
5,7 3
oceny krytyków
Snajper
powrót do forum filmu Snajper

Jeśli możesz przeszkodzić w interesach jakiemuś mocarstwu, to nie zdziw się jak prewencyjnie ktoś przyjdzie odstrzelić Ci łeb.

VenomDealer

Albo, żeby nie puszczać na głos pierdów jak się idzie do lasu.

użytkownik usunięty
barry4500

He, he, he, to było dobre :-).

ocenił(a) film na 7

Ktoś tu chyba coś puścił, jeśli lubisz takie klimaciki, to enjoy ;)

ocenił(a) film na 7
barry4500

Nie chcę być niegrzeczny, ale chyba właśnie puściłeś jednego ;)

ocenił(a) film na 8
VenomDealer

A jeśli już musisz to zrobić, to nie zostawiaj papierzaków w lesie ;p

ocenił(a) film na 7
chemas

No tak, wtedy zdecydowanie lepiej podcierać się listkami, bo są mniej podejrzane niż papierki ;)

ocenił(a) film na 8
VenomDealer

Dzięki temu nie zostawia się śladów ;) Listki wtapiają się w ogólne tło :)

chemas

Pedały! Wracac na ścieżke a nie srac mi tu po kątach! Hej!

ocenił(a) film na 8
baca350

sam się pedałuj

chemas

Przypominam gimbałku, że pierdoły sadzimy na INNE, a nie tu na forach tematycznych! A wy tu sracie po krzakach! Hej!

ocenił(a) film na 8
baca350

Koleżko, gimbusem może ty jesteś, a już na pewno dużo brakuje ci do kulturalnego zachowania, jeżeli wyzywasz ludzi. Jak widać, w wirtualnym świecie bardzo ciężko jest ocenić z kim się dyskutuje. A jeśli chodzi o komentarze, to nie ja założyłem ten temat.
Zastanawiam się za to poważnie, czy za te wyzwiska nie zgłosić ciebie.

chemas

Dyskutujesz z o sraniu w lesie w temacie jednego z najlepszych filmów snajperskich i dziwisz sie że mnie szlag trafia na takie bezczeszczenie tematu waszymi fekalnymi wstawkami na poziomie nierozgarniętego gimbusa! I nie rozumiesz że to nie czas i nie miejsce bo jesteś za młody i najważniejsze jest dla ciebie hejterstwo-- dowalić komuś!
Więc idź na INNE , tam twoje miejsce, i nie wychodź z niego, chyba że cie zjedzą.

Kultury nie styknie jak sie ma do czynienia z e śmieciarzami forumowymi! Hej!

ocenił(a) film na 8
baca350

oskarżać mnie o hejtowanie to skandal, a określenie śmieciarz to wyzwisko i tak to odbieram, jeżeli nie przeprosisz, zgłąszam nadużycie

ocenił(a) film na 5
chemas

idź do mamy

ocenił(a) film na 8
spike_bonanza

odpowiedź godna gówniarza

ocenił(a) film na 5
chemas

przeczytaj swoje powyższe, tylko to cisnęło się na usta. pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
spike_bonanza

jeżeli tylko tyle ciśnie ci się na usta, to nie moja wina ..., a tym bardziej utwierdza mnie w moim przekonaniu
jak chcesz, to spójrz na swoje obraźliwe słowa dedykowane mi i może zrozumiesz ....
poza tym internet to zwodnicze medium, jak się kogoś nie widzi i go nie zna bezpośrednio, nie należy wypisywać głupot, może byś się spytał ile mam lat najpierw
żegnam i nie odpisuje na dalszą dyskusję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones