film

Snajper

Sniper
1993
1h 38m
7,0 11 170
ocen
7,0 10 1 11170
5,7 3
oceny krytyków
Zawodowy snajper oraz niedoświadczony rekrut dostają zadanie zabicia panamskiego bossa narkotykowego. więcej mniej
Snajper zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

7 wspaniałych
Snajperzy
W tym odcinku Łukasz Muszyński weźmie na celownik bohaterów o sokolich oczach, stalowych nerwach i palcach szybszych niż błyskawica. Przed Wami 7 wspaniałych filmowych snajperów. Jak wysoko znajdą się w rankingu Bradley Cooper ze "Snajpera", Jude Law z "Wroga u bram" i Mark Wahlberg ze "Strzelca"? Cel, pal. 2020-10-11T10:40:41 PT6M44S https://fwcdn.pl/webv/53/84/55384/55384.6.jpg

Narodowa Rada Bezpieczeństwa potajemnie wyznacza Beckettowi (Tom Berenger) zadanie zamordowania panamskiego buntownika i bossa kartelu narkotykowego NRB przydziela również Beckettowi pomocnika, rekruta Millera (Billy Zane) byłego mistrza olimpijskiego w strzelectwie, który jeszcze nigdy nikogo nie zabił. Obaj wyruszają do dżungli by tamNarodowa Rada Bezpieczeństwa potajemnie wyznacza Beckettowi (Tom Berenger) zadanie zamordowania panamskiego buntownika i bossa kartelu narkotykowego NRB przydziela również Beckettowi pomocnika, rekruta Millera (Billy Zane) byłego mistrza olimpijskiego w strzelectwie, który jeszcze nigdy nikogo nie zabił. Obaj wyruszają do dżungli by tam wytropić i zabić buntownika. Nie wiedzą, że ich śladem wyrusza inny strzelec wyborowy, który ma całkiem inne zadanie.

boxoffice
$18 994 653 w USA
studio
Baltimore Pictures / Iguana Producciones / Sniper Productions
tytuł oryg.
Sniper
inne tytuły
Przy obsadzaniu reżyserskiego fotela, to Barry Levinson brany był pod uwagę jako pierwszy.
Rolę Richarda Millera miał początkowo zagrać Richard Grieco.
Broń, której w filmie używa Richard Miller (Billy Zane), to nie "Heckler & Koch PSG1", drogi karabin, używany zwykle przez snajperów sił specjalnych. To tak naprawdę "Heckler & Koch SR9TC" (kaliber 7,62 mm) - podobna, lecz tańsza wersja PSG1, produkowana na potrzeby cywilne.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Fabuła, niepowtarzalny klimat, świetna rola Toma i ta niesamowita dżungla powodują, że to jeden z moich ulubionych filmów

Świetny

ocenił(a) film na 9

Świetny film sensacyjny.Jeden z najlepszych w gatunku jakie ogladalem.nic ambitnego i bez aspiracji do tego za co duzy plus.po prostu mocne meskie kino.plus rewelacyjny Berenger i bardzo dobry Zane.

świetna dżungla...

ocenił(a) film na 6

i równie świetny Tom Berenger zasługuje na mocne 7/10.

Sceny w dżungli są bardzo klimatyczne i w napięciu się ogląda. Sceny akcji też mogą być nawet.
Aktorstwo jest całkiem przyzwoite. Fajna scena była jak Beckett zastrzelił innego snajpera
strzałem w oko, ale bo jak spali w wodzie zasyfionej - "tylko nie sikaj, bo robale zjedzą ci fiuta".
Końcówka też jest dobra...

Jeśli możesz przeszkodzić w interesach jakiemuś mocarstwu, to nie zdziw się jak prewencyjnie ktoś przyjdzie odstrzelić Ci łeb.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones