PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649121}
2,4 69
ocen
2,4 10 1 69

Snow Shark: Ancient Snow Beast
powrót do forum filmu Snow Shark: Ancient Snow Beast

Kino zadziwiało nas wielokrotnie. Były już piaskowe rekiny ("Sand Sharks"), rekiny duchy
pożerające ludzi w wannie czy nawet w wiadrze z wodą ("Rekin widmo"), "Dwugłowe rekiny",
mechaniczne rekiny ("Mega Shark vs. Mecha Shark"), rekinie krzyżówki z ośmiornicą
("Sharktopus") czy wreszcie słynny deszcz rekinów zaplątanych w trąbę powietrzną
("Sharknado"). Wydało się niemożliwym zaskoczyć ponownie widza. A jednak...

Przyszedł czas na śnieżne rekiny. W wyniku trzęsienia ziemi budzą się prehistoryczne stworzenia,
które terroryzują las w zimowej scenerii. Film zrobiony z równie wielką starannością, co
"Birdemic", twórca najwidoczniej zaangażował do produkcji swoich znajomych, bawiąc się przy
tym przednio. Widz już niekoniecznie, trochę się wynudziłem. Bardziej podobał mi się późniejszy
"Avalanche Sharks", lżejszy i zabawniejszy - o rekinach terroryzujących stoki narciarskie.

Wyłącznie dla koneserów kina tak złego, że aż dobrego.

Kung_Fu_Master

A myślałam że po Sharknado widziałam już wszystko =D

Serio jest film o rekinach w piasku????????

ocenił(a) film na 1
agawa87

Tak. W "Rekinach z plaży" (Sand Sharks) te podwodne bestie atakują wyskakując spod piasku. Woda im niepotrzebna. :D

Kung_Fu_Master

O widzisz. Jesteś w ogóle fanem tego kina, a je oceniasz na 1. Niezupełnie zdajesz sobie sprawę z tej rozbieżności, prawda?

ocenił(a) film na 1
hyrkan

Nie ma żadnych rozbieżności. Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź, może tym razem ją zrozumiesz.

Kung_Fu_Master

Prawda, że sobie nie zdajesz sprawy? :) Z jakiej rozbieżności, nie? Próbowałeś myśleć przed pyskowaniem? Albo choć po?

ocenił(a) film na 1
hyrkan

Wychodzisz z błędnego założenia, że jestem fanem takiego kina i w związku z tym powinienem go automatycznie oceniać wysoko. Przemyśl to i czytaj moją pierwszą wypowiedź z tego tematu tak długo aż zrozumiesz, czy film mi się podobał i czy był moim zdaniem dobry. Mamy czas, nie śpiesz się.

Kung_Fu_Master

Oglądasz te filmy i je polecasz. Założenie nie jest błędne. Cieszą Cię, dostarczają rozrywki. Nie zorientowałeś się do tej pory, że jesteś fanem, a oceny 1 to te wyuczone, nie odpowiadające gustowi?

Kung_Fu_Master

Próbowałeś czytać drugi raz swoją wypowiedź, by ją zrozumieć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones