PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453179}
4,0 910
ocen
4,0 10 1 910
Snuff 102
powrót do forum filmu Snuff 102

Przyznam szczerze, że bardzo mnie zainteresowały komentarze jakie pisali ludzie na temat tego filmu, dlatego też postanawiałam sprawdzić co to jest.....
To co zobaczyłam to totalna psychoza!

Powiecie mi, jak Wy dajecie rade oglądać ten film bez przewijania, siedząc wygodnie na kanapie i patrząc na niego jak na każdy NORMLANY film?!
Da się tak?!
To jest przecież nieludzkie...

Ps. Nie jestem z tych co oceniają film, bez jego oglądania, lub oglądania go tylko w częściach, ale w tym wypadku musiałam to zrobić.
Takie coś powinno się tępić, a nie wychwalać.

ocenił(a) film na 5
deadsoullx

Każdy ma inną wrażliwość, ja pracuję w rzeźni dlatego tony krwi, mięsa i ćwiartowania, mnie nie obrzydzają, poza tym to jest tylko film, to się nie dzieje naprawdę.

ocenił(a) film na 1
Sapek_92

Ogólnie to lubię filmy gore, ale to po prostu było beznadziejne przegięcie.
Oczywiście rozumiem, każdy ma inne gusta, więc nie oceniam.

deadsoullx

nie umiesz oceniac filmow jesili ten film byl okropny i cie przestraszyl obrzydzil to sie nie daje 1 tylko wysoka ocene mała

ocenił(a) film na 1
hercules38

Nie przestraszył mnie, tylko zażenował.
Brak fabuły, brak logiki, brak czegokolwiek oprócz krwi.

deadsoullx

ehem ciekawe ogladne to ocenie dokladniej :)

deadsoullx

deadsoullx i tu sięz tobą zgadzam w 100 % lubie gore , od lat siedzie horrorach, ale na takie filmy nie mam po prostu siły, nie da się oglądać

deadsoullx

Jako dzieciak oglądałem takie filmy bo kojarzyły się jako zakazany owoc, jeszcze ta cyferka 18 na okładce to było coś :-) Teraz już mam nerwy zszargane oglądaniem horrorów od zerówki i raczej unikam takiego kina :-) ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones