PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432419}
6,2 31 064
oceny
6,2 10 1 31064
4,0 4
oceny krytyków
Solomon Kane: Pogromca zła
powrót do forum filmu Solomon Kane: Pogromca zła

Taki...

ocenił(a) film na 6

Jakiś taki... Miałki. Nie widziałam w nim żadnego wyrazu po prostu był.Nic nie zaskakiwało

użytkownik usunięty
Evans101

Miał potencjał, bo historia ukazana w filmie i bohater byli bardzo ciekawi, aczkolwiek czasem przydają się te cholerne wątki na "rozkminę", takie drobne smaczki wzbogacające film, ale też nie przesadnie jak w tzw. "ambitnych filmach, których szczerze nienawidzę. Najbardziej bawi mnie, że niektórzy porównują ten film do Van Helsinga, kompletnie ulegając własnej podświadomości. Tylko wyłącznie ubiór był podobny, bohater też delikatnie przypomina Jackmana. Jakby gościowi założyć białą szatę i Turban, to by nikt nigdy nawet na to nie wpadł, ale tak działa umysł, jest podatny na sugestie, wtedy wyszukuje się porównań, a te właściwe zawsze się znajdą, bo wiele jest relatywnych aspektów w każdym filmie.

Gdyby tak do tego filmu domalować jakiś towarzyszy dla bohatera, tajemnicze wątki i dialogi do wolnej interpretacji, ukryte smaczki oraz ze ze trzy cztery, całkiem nieoczekiwane zwroty akcji, oraz nieprzewidywalne sceny, to film wyszedłby epicki, bo naprawdę miał klimat i potencjał.

ocenił(a) film na 5
Evans101

Coś w tym jest. Niby było wszystko co być powinno (albo tylko mnie się tak wydaje), a wyszedł raczej taki, nie do końca przemyślany, przeciętniak. No i, choć to bardzo subiektywne, był ponury i posępny nie będąc mrocznym, co mi troszeczkę w nim przeszkadzało. Ale chyba nie był ostatecznie zły. Można zatem spokojnie obejrzeć. Może akurat się spodoba.

ocenił(a) film na 4
Evans101

Przygodowo-fantasy banał - zapewne, gdybym był dzieciakiem, to by mi się spodobał a na dzisiaj tylko 4/10 !!!

Szpila_1308

Zgadzam się z opinią i oceną 4/10

Evans101

Film był miłą odmianą po epic fantasy, bo jednak był bardziej dark fantasy, choć tego tytułowego "zła" i tak było za mało. Powinien wręcz zahaczać o kino grozy moim zdaniem, coś Wywiad z wampirem choćby.

Evans101

Powiedziałbym, że film był nierówny. Niektóre sceny i wątki świetnie zrobione, a zaraz potem klapa w następnym ujęciu. Czegoś tu rzeczywiście brakowało. Może gdyby dodać trochę wizji, snów głównego bohatera z demonami w roli głównej, trochę zagadek do rozwikłania, fałszywych wskazówek dla widza - byłoby lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones