PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100020}

Spacer po wodzie

Lalecet al Hamaim
7,1 1 487
ocen
7,1 10 1 1487
Spacer po wodzie
powrót do forum filmu Spacer po wodzie

świetny film, jestem w trakcie ale musiałam skomentować bo bardzo do mnie przemawia:) c.d.n.

ocenił(a) film na 8
goska00

Też oglądałam i właśnie się skończył i choć happy end pewnie niektórym wydaje się naciągany ja jestem zachwycona, bo wszystko było zgrabnie dawkowane, napięcie, humor, tragedia i nadzieja. Dawno nie była tak zadowolona po zakończonym seansie i jeszcze ta ich piosenka rokefeler teraz leci, cudo:-)

ocenił(a) film na 7
grampiana

a jak się nazywała ta piosenka kiedy jechał w samochodzie przez Berlin?

ocenił(a) film na 7
gabriela90

kiedy Eyal jechał*

ocenił(a) film na 8
gabriela90

oj nie wiem:-(

ocenił(a) film na 7
gabriela90

Buffalo Springfield - For What Its Worth
http://www.youtube.com/watch?v=f5M_Ttstbgs

ocenił(a) film na 7
kkk3

wiedziałam, że znajdzie się dobra duszyczka ! dzięki

grampiana

taaak, piosenka cudna!! Film świetny, dobrze wszystko wywazone tak jak piszesz:) Koniec faktycznie mega przesłodzony aczkolwiek zaskoczyło mnie zachowanie Axela ..ale daje do myślenia..ladnie pokazali temat :) Łatwiej oceniać i wydawac sądy moralne gdy nie ma emocjonalnych więzi:) duzo ciekawych kwestii na różnych płaszczyznach.Dziś to juz drugi film na TVP Kultura o podobnej tematyce w sumie..:)dobre kino!!

goska00

przypomnial mi się inny świetny film :) Lektor:)

ocenił(a) film na 7
goska00

Jestem swiezo po seansie i tez jestem pod wielkim wrazeniem. Nie ogladalam od samego poczatku i mam pretekst zeby obejrzec powtornie ;) Magiczne, mądre kino, świetni aktorzy i super muzyka.

ocenił(a) film na 7
Katalina130

Buffalo Springfield - Stop Children What's That Sound - song z taxi w berlinie

ocenił(a) film na 8
RoseMarry

Mi również przypadł do gustu, wywołał uczucia sentymentalne związane z pobytem w klimatycznej stolicy Niemiec, zachęcił do odwiedzenia Republiki Izraela, a także skłonił do wyjęzyczenia refleksji, iż // powinni ten obraz pokazywać bezmózgim masom w polskich placówkach edukacyjnych przede wszystkim uczniowskiemu motłochowi, ale nie zapominając o nie wiele bardziej obytych intelektualnie nauczycielach, tych od machania różańcem włącznie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones