PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107245}

Spalona forsa

Plata quemada
7,3 398
ocen
7,3 10 1 398
Spalona forsa
powrót do forum filmu Spalona forsa

rewelacja!!

ocenił(a) film na 10

jeden z najlepiej zagranych filmów jakie widziałem - niezwykle prawdziwe kreacje glownych bohaterow!! owacje na stojąco!

ocenił(a) film na 10
gilbert23

Podpisuje się pod tą opinią czymkolwiek byłbym w stanie utrzymać długopis. I pozwolę sobie napisać frazes. Film jest zwyczajnie piękny. Kreacje niezapomniane i sprawiają wrażenie tak autentycznych, że aż trudno uwierzyć, że w rzeczywistości historia mogłaby nie mieć w sobie tyle pasji, uczucia i erotyzmu. Choć może miała i więcej. W każdym bądź razie nie wiem czy możnaby to lepiej odziwerciedlić na ekranie.

gilbert23

I zdecydowanie niedoceniony. Chemia, uczucie, napięcie, które są pomiędzy głównymi bohaterami to iskrzące przez cały film fale namiętności, zazdrości, emocji. Mogę bez końca oglądać wszystkie sceny, w których jest Nene i Angel, za każdym razem emocje nie słabną. Ten film zostaje jeszcze długo na kolejne dni, dopala się, siedzi głęboko. Jeden z najpiękniejszych filmów o miłości. Rewelacyjni Leonardo i Eduardo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones