PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 157 753
oceny
7,2 10 1 157753
7,2 33
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming


Ten film ma w sobie wszystko, czego oczekiwać po znakomitym kinie: są znakomici aktorzy, muzyka, wciągająca historia, postacie to złożone osobowości !! A sam Spider-man jest najlepszy w historii kina!! Nie ma i nie będzie lepszego Spajdiego Yaaay !!

Rany, aż nie wiem od czego zacząć hehe :D !!

HISTORIA:

O matko, cóż to były za emocje !! Kompletnie się nie spodziewałem tego co zobaczę w kinie !! Już sam początek wywoływał ciary. Niemalże zapiszczałem, jak zobaczyłem Tonego Starka. Moja ulubiona postać i Spajdi na jednym ekranie. No po prostu miodzio.
I potem szok! Wszystko się komplikuje. Pojawia się złoczyńca Vulture i o zgrozo … myślałem, że Spider-man będzie mógł go pokonać, ale Vulture się z nim bawił ;(( A w dodatku Iron-man wypierał się pomocy, nie chciał by nasz Peter mógł dać z siebie wszystko i mógł zabłysnąć. Cham jeden !! Peter musiał więc spierać się z własnymi emocjami, własne demony. Jeju to jest tak super pokazane !! Normalnie wszystkie inne filmy się chowają. Ta walka wewnętrzna. Aż czuć ten ból, który Peter przeżywa ;(( autentycznie zrobiło mi się go żal i po prostu chciało mi się płakać ;(( To było bardziej wzruszające niż Zielona Mila. TAK SIĘ ROBI FILMY HOLLYWOOD !! Wywołujące prawdziwe emocje !! Kurcze napisałbym co dalej, ale nie chcę wam PSUĆ NIESPODZIANKI. Czy Spider-man pokona własne demony i pokona Vultura?? Przekonajcie się w kinie bo naprawdę WARTO !! To jest po prostu najpiękniejsza historia EVER !!

BOHATEROWIE:

Bohaterowie są cudowni i tacy wielowymiarowi!! O samym Peterze mógłbym napisać rozprawkę na kilkanaście stron, a sam nie wiem, czy potrafiłbym wyczerpać temat. Iron-man to już legenda!! W dodatku wszystkie postacie poboczne – nigdy bym nie przypuszczał, że da się zrobić tak złożone postacie poboczne. Zresztą, zobaczcie sami!! Do kina na pewno macie niedaleko!
Najlepszy to był VULTURE !! Nikt go nie PRZEBIJE !! Darth Vader przy nim? CIENIAS HAHA :DD Joker z Batmana?? Normalnie dzieciak !! Ciary przez całą jego obecność. Już teraz winszuję oskara za ten występ, bo to co wyprawiał na ekranie, słowa które wypowiadał: ZABIJĘ CIĘ I CAŁĄ TWOJĄ RODZINĘ!. Autentycznie ciarki i aż podskoczyłem na krześle. Tak się powinno grać!! Już teraz robię multikonta, żeby dać 10/10 za tę rolę. Aktor zdecydwanie zasługuje na to !! Jeszcze wiecie :D Vulture :D Że niby Birdman hehe :D A w dodatku ten sam aktor hehe :D MARVEL JEST GENIALNY! Normalnie ja bym na to nie wpadł. Tak zajebistego Easter Egga nie widziałem od czasu Wiedźmina 3 i nawiązań do 50 twarzy greya :D


EASTER EGGI:

W ogóle film jest naszprycowany odniesieniami do naszych czasów. To w ogóle SPIDER-MAN NASZYCH CZASÓW !! Peter nie pracuje w gazecie, bo mamy 2017 rok. Więc kręci vlogi!! Flash, który gnębił Petera? Tez dostosowany do naszych czasów. Ale hehe, nie chcę zdradzić za dużo!! To jest nowoczesna kinematografia, która dostosowuje się do 21 wieku!! Marzy mi się za 30 lat Spider-man, który będzie ratował ludzi na stacji kosmicznej, albo na Marsie. To by było coś wspaniałego !!


EFEKTY SPECJALNE:

Efekty specjalne to po prostu pierwsza klasa. Po raz pierwszy nie jestem w stanie powiedzieć, które sceny to CGI, a które praktyczne efekty. Miałem wrażenie, że cały film to jeden wielki praktyczny efekt!! Mad Max na drodze gniewu to się chowa pod dywan. Oficjalnie to Spider-Man Homecoming zasiada na tronie efektów specjalnych !! Już nie wspokmnę o efektach 3D, które tak urywały 4 LITERY, że Avatar to po prostu Gra na NES’a.

PODSUMOWANIE:

Ahh mógłbym temu filmowi słodzić i słodzić, ale to jest coś, co naprawdę trzeba zobaczyć. Wiecie, że podczas pisania tego wszystkiego aż trzęsą mi się ręce z emocji !!?? TO jest tak dobry film!! Marvel nie dość, że pokonał swoje własne demony, to w dodatku zrobił film przebijający pod względem technicznym, emocjonalnym, fabularnym, scenariuszowym i reżyserskim WSZYSTKO co do tej pory wyszło !! TAK, nie boję się tego przyznać! I zapraszam każdego, który twierdzi inaczej, obiecuję, że odbiję każdy „argument” !! Zresztą oceny na RT i MC pokazują jasno kto tu rządzi! Wszelkie recenzje dające poniżej 8/10 to HEJTERZY, którzy nie znają się na kinie. Nic z tego filmu na pewno nie zrozumieli. Marvel zrobił tak znakomitą perełkę, a oczywiście ktoś musi się znaleźć kto obrzydzi film. To jest arcydzieło kinematografii. Miliard w Box Office to pewność do sześcianu!!
Dziękuję za uwagę i zapraszam do kin, gwarantuję, że wizyta w klopie podczas oglądania filmu da wam więcej emocji, niż nowe dziecko Marvela. Ciao!!

DroMak

Uff...Dzięki wodzu, że wyjaśniłeś co miałeś na myśli!

ocenił(a) film na 5
DroMak

Wow winszuje juz mialem pisac wyjdź czasem na dwór xd

ocenił(a) film na 2
DroMak

Za duzo oczekiwales od spolecznosci filmwebu, to nie czasu poczatku tego serwisu, kiedy miernota intelektualna niemiala dostepu do internetu. Mnie tez sie film nie podobal i to bardz, ba nawet uwazam ze byl gorszy od tragicznego Thora 2 i bardzo kiepskiego Ant-mana. Chociaz z drugiej strony Ant-man przy tym filmie to prawie "zimowy żolnierz"

użytkownik usunięty
DroMak

"Dlatego też napiszę w osobnym wątku swoją PRAWDZIWĄ opinię, na poważnie."

Podasz link do tego tematu? Chętnie przeczytam.

Jasne, podam jak napiszę.

W sumie natchnąłeś mnie by w końcu skończyć reckę, dlatego trzymaj:

http://www.filmweb.pl/film/Spider-Man%3A+Homecoming-2017-659676/discussion/Recen zja+na+powa%C5%BCnie%2C+czyli+czemu+Spider-man+nie+ma+racji+bytu+w+MCU.,2916087

użytkownik usunięty
DroMak

Dzięki!

ocenił(a) film na 7
DroMak

Muszę się niestety zgodzić. Średni film. Zapraszam na moją recenzję:
https://www.youtube.com/watch?v=1jcQAbR8VTI

ocenił(a) film na 10
DroMak

No ja to siem w całości z tobą zgadzam , samą prawdę napisałeś/łaś/łoś ,sam to ja bym tego filmu nie opisał, ja to siem w całości z tobą zgadzam i ten film to jest misztrzostwo , magnum opus kina XXI wieku ( i XXII teżbo napewno nic lepszego nie będzie) ' ja to siem w całości z tobą zgadzam , jakby puścili dokładnie ten sam film jako Spider Man 2 to jabym to obejrzał u też bym byłbym zadowolony ja to siem w całości z tobą zgadzam ,, ten film to jest lepszy niż te wszystkie Dedpule Logany Watchmeny Awendzersy i te wszystkie inne komiksiane filmy ' ja to siem w całości z tobą zgadzam , od jutra Watts to mój ulubiony reżyser a nie jakieś Nolany Camerony Szpielbergi Snydersy Whedony Gibsony Scorsese i reszta tamtej bandy z zgniłego Holiłud ` ja to siem w całości z tobą zgadzam●

użytkownik usunięty
DroMak

haha genialny sarkazm :D

Raczej żałosny, na siłę śmieszny i drętwy. Jak i sam film pewnie

użytkownik usunięty
CommanderShepard

Sam film jest o wiele wiele gorszy uwierz

ocenił(a) film na 5

jak gorszy ? TEN FILM TO ARCYDZIEO KINEMATOGRAFII.

Dziękuję
Dobranoc

użytkownik usunięty
jan111to

Ano tak to na pewno ten film przebija nawet Ojca Chrzestnego ;d no przecież to jest genialne!

DroMak

Film dla dzieci nie wyobrażam sobie by dorosłą osobę mógłby zaciekawić. Liczyłem na coś ciekawego jak np. x-men przeszłość która nadejdzie.

ocenił(a) film na 8
HOTA

Słabą masz wyobraźnię.

DroMak

Ufffff... Dzięki! Uratowałeś 2 godziny mojego życia ;)

DroMak

http://www.filmweb.pl/film/Spider-Man%3A+Homecoming-2017-659676/discussion/Recen zja+na+powa%C5%BCnie%2C+czyli+czemu+Spider-man+nie+ma+racji+bytu+w+MCU.,2916087

Recka na poważnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
DroMak


DroMak
hahahha jestes mistrzem:))))

użytkownik usunięty
DroMak

"Niemalże zapiszczałem, jak zobaczyłem Tonego Starka." - widziałem, że kino superbohaterskie wywołuje ciary u homoseksualistów - dlatego w tych filmach wszystko jest tak politycznie poprawne - ale, że aż tak?

Recka doczytana do końca? Czy dalej będziesz wyciągał wnioski z rodzinnej studni?

ocenił(a) film na 2
DroMak

Podpisuję się pod opinią. Szkoda było czasu na ten film. Czekać trzeba teraz na Venoma i trzymać kciuki za cameo AG w tym filmie. Mam nadzieję, że Venom okaże się na tyle dobry, że w końcu wrócą do pomysłu nakręcenia 3 części z Garfieldem.

ocenił(a) film na 4
DroMak

Troll? :D

ocenił(a) film na 4
yush

tak, troll

ocenił(a) film na 4
yush

Wiedziałem :D

ocenił(a) film na 3
DroMak

nie wiem czym się tak jarać po tym filmie, kiedy to jak narazie najgorsza kaszana wzgl kina na podstawie komiksu.
najgorzej zekranizowany komiks.
postacie kompletnie nie pasują do oryg, są zmienione do tego stopnia, że z oryg łączy ich tylko imię.
mnie to nie kupiło.
kicz i tandeta.

ocenił(a) film na 4
settokaiba

Zgadza się kicz i tandeta i wodorosty:)

ocenił(a) film na 8
settokaiba

Eee nie wiem czy wiesz ale filmy a ich komiksowe pierwowzory to zupełnie inne medium, bardzo dobrze, że postacie z filmu różnią się od komiksowych pierwowzorów bo widocznie twórcy filmu nie poszli na łatwiznę i nie zrobili kopiuj wklej z komiksu jak robi to konkurencja i dla tego in to wychodzi zawsze się ciesze jak twórcy robią coś innego niż to co już widziałem w komiksie bądź w serialu animowanym.

ocenił(a) film na 7
DroMak

malolat z ciebie to jest go wno

HV71

Brawo, pokazałeś, że nie umiesz czytać, ewentualnie czytasz wyrywkowo.

Recka doczytana do końca, małolacie? xD

DroMak

Super napisane. Uśmiałem się przy każdym zdaniu. Zgadzam się i pozdrawiam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones