PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138713}
6,6 141 854
oceny
6,6 10 1 141854
4,9 18
ocen krytyków
Spider Man 3
powrót do forum filmu Spider-Man 3

Więc napiszcie tutaj czy będzie ?
Bo ja nie wiem..

linusia8

Oby NIE, ale pewnie żądni kasy frajerzy z wytwórni i szefowie z marvela, pewnie niedługo ogłoszą ze bedzie Sm4 ,bo w końcu to badziewie zarobiło na siebie.

ocenił(a) film na 8
hudylobo

sam jesteś cfelu badziewiem. śmiesz twierdzic że jedna z najlepszych ekranizacji komiksu to gniot? niezałamuj mnie.poza tym odpoczątku planowano zrobic 6 części Pająka i bardzo dobrze bo trzeba do końca wykorzystac potencjał na wrogów,historie itd. bo historia z trzeciej części jest jak widac było niedokończona itak.

ocenił(a) film na 6
Walker_

Co to jest "itak"? to pseudonim jakiegoś nowego wroga Spider-Mana??

Dextromethorphan

,,śmiesz twierdzic że jedna z najlepszych ekranizacji komiksu to gniot?,, Tak smiem twierdzic ten film jest żenujący tak jak i twoje wypowiedzi które są na poziomie tego filmu. Hmm i ciekawe co wiesz o komiksach i o ekranizacjach skoro podniecasz sie Sm3.
Hehe ,,itak,, z pewnoscia to jakis nowy niesamowity przeciwnik pajaka w sam raz do najstepnej częsci ;P

ocenił(a) film na 8
hudylobo

Zamknij się jak ci się nie podoba to masz problem gówniarzu jeden

ocenił(a) film na 6
Dextromethorphan

Hehe,Itak to wróg Spidermana,który pochodzi z wyspy Itaki i jest złoczyńcą w stylu starożytnej Grecji :)

hudylobo

Ty chyba nienormalny jesteś ! Spider-Man to najlepszy SuperHero jaki został wytworzony !

linusia8

tak bendzie w lipcu 2012 roku zamias piter czyli tobiego zastapi go aktor ander garfield czy jakos tak to przedstawia poczatek jego zycia itp zal nie wiarze sie napewno z innymi czesciami

ocenił(a) film na 4
linusia8

Zrezygnowali z 4 i dobrze, bo zrobili miejsce na remake The Amazing Spider-Man :D i nareszcie Peter nie będzie takom ciotom :)

ocenił(a) film na 9
czuczulka

Teraz Peter jest hipsterem :/

r0hnin

wolałem ciote niż hipstera osobiście.

ocenił(a) film na 7
czuczulka

Nowy Peter jest jeszcze gorszy...

ocenił(a) film na 4
HanysBoy89

Jest zdecydowanie lepszy...

ocenił(a) film na 10
czuczulka

nie zrezygnowali tylko była kłótnia o wroga.Sam Raimi chciał:Vulture i Vulturess.Sony chciało:jaszczura i carnage.proste jak słońce.

ocenił(a) film na 4
filip000000009

No ja już słyszałem kilka wymówek Raimiego, wspominał chyba też coś o Black Cat, ale nie jestem pewien, przedstawiał też projekt innego kostiumu Goblina tylko czemu go nie zastosował w filmie?

ocenił(a) film na 8
filip000000009

Zaraz obok venoma moja ulubiona postać to Carnage aż się dziwię że jeszcze nikt po niego nie sięgnął.

ocenił(a) film na 6
filip000000009

Jaszczur i Carnage do śmietnika,Vulture rządzi!

ocenił(a) film na 8
czuczulka

Sama jesteś Ciotą

linusia8

Nie ma i nie będzie. Zamiast S-M4 było TAS-M1.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones