PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138713}
6,6 141 676
ocen
6,6 10 1 141676
4,9 17
ocen krytyków
Spider Man 3
powrót do forum filmu Spider-Man 3

nie ostrzegł Parcera jak ten jechał na motorze i nagle go Harry zaatakował?? Zastanawia mnie to. Pewnie producenci zapomnieli o tym. Bo w ogóle tu nie było moment jak pajęczy zmysł ostrzegał Spier-mana.

ocenił(a) film na 8
Szajba

Rzeczywiście, dość duże niedopatrzenie, ale jak innaczej mieli by zaskoczyc widzow ;p

Szajba

Bo twórcy filmu chyba nie mieli zielonego pojęcia o Spidermanie... Dostali gotowe postacie spidermana,jego znajomych oraz wrogów, i mieli stworzyć trzymającą sie kupy historyjke... Nie ważne czy mającą sens,ważne aby zarobiła... No i wyszło co wyszło... Miejmy nadzieje że za kilka lat zrobią nowego spidermana od początku...

ocenił(a) film na 5
Szajba

Pajęczy zmysł w Spider-manie 3 był pokazany przynajmniej 2 razy:
- Gdy Spidey ratował spadającą Gwen (był charakterystyczny odgłos pajęczego zmysłu i ogólne spowolnienie)
- i drugi raz (już bez spowolnienia) ostrzegł pajęczy zmysł Petera gdy Harry rzucał w niego bąbką ;]

ocenił(a) film na 4
Szajba

Oj, to tylko jedno z wielu niedopatrzeń. Najwięcej dotyczy postaci Venoma.

Poza tym zgadzam się z opiniami niektórych - ten film za mało mówi o Spider-Manie, a za dużo o trójkącie Peter Parker - Mary Jane - Harry Osborne.

ocenił(a) film na 6
Der_SpeeDer

Ja mam taką teorię. Peter jadąc motorem był dziwnie zamyślony, uśmiechnięty. Może wyobrażał sobie chwilę, gdy poprosi MJ o ręke. Cóż, miłość oślepia :) Tak chyba to można wyjaśnić.

ocenił(a) film na 4
Master

Kiepska ta twoja teoria. Pajęczy zmysł Parkera zawsze działa i jego nastrój nie ma na to ŻADNEGO wpływu.

ocenił(a) film na 8
Szajba

A ja uważam że to może część symbiota który usadowił się w skuterku zagłuszała Pajeczy zmysł. Czy się mylę?

ocenił(a) film na 4
finsternis

Tak, mylisz się. Symbiot zagłusza pajęczy zmysł, ale dopiero PO związku z Parkerem - wtedy pasożyt poznał dokładnie, jak działają moce Spider-Mana i nauczył się, jako Venom, tłumić je. Nie może być o tym mowy w przypadku ataku Harry'ego.

ocenił(a) film na 8
Der_SpeeDer

Hmmmm.... w takim razie kolejny powód by twierdzić, że 1 i 2 były pod względem zgodności Film - komiks bliżej siebie. Cóż nie można mieć wszystkiego. Dzięki za sprostowanie.

ocenił(a) film na 8
Szajba

Wogóle mam wrażenie że w filmach skasowali mu ten pajęczy zmył a zostawili w grach i serialach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones