PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138713}
6,6 141 856
ocen
6,6 10 1 141856
4,9 18
ocen krytyków
Spider Man 3
powrót do forum filmu Spider-Man 3

czy Harry wogole wiedzial ze jego ojciec byl goblineM??????no bo jesli myslal ze spider go zabil to chyba ze slusznych powdow-bo byl wrogiem publicznym nr.1!!!jesli by wiedzial to nie powinien byc troszke w szoku i uwazac ojca za bandyte????(no bo przeciez zabil wiele osob)a on poprsostu ,nie majac na dodatek pewnosci oskarzyl Petera(spidermana)o zabicie mordercy!!!i byl z ojca dumny jak zwykle!!piszcie co myslicie ,moze znowu sie pomylilem:))))


P.S tutaj odwolanie rowniez do 2 czesci!!!aha i skad Bernard wiedzial ze Norman byl goblinem???ja myslalem ze to byla tajemnica??!!!

ocenił(a) film na 7
Funny_Man

Bernard był cichym "duchem" domu, wiedział i widział wszystko, ale nigdy nic nie mówił, możliwe, że do końca nie zdawał sobie sprawy z tego, ze Norman był GG, ale wiedział, ze w domu trzyma broń (ale nie wiedział o kostiumie GG). Po prostu chciał chronic dobre imie Normana i Harrego, gdyby wszystko powiedział to właśnie Harry, jako potomek Normana i jedyna osoba nosząca nazwisko Osborn zapłaciłaby: utraciłby poważanie współpracowników, przyjaciół, mógłby nawet zostać aresztowany, oskarżony o współpracę z GG. Bernard kochał Harrego, możliwe ,ze go wychowywał bo Norman nie był zainteresowany synem, po prostu nie chciał krzywdzić Harrego. Wydaje mi się, ze z początku, po odkryciu tajemnego pomieszczenia Harry najpierw pomyślał, ze jego ojciec po prostu pomagał Goblinowi. Dopiero pod koniec uświadomił sobie, że jego ojciec był GG i dlatego pomógł Peterowi. Mimo dowodów nie chciał uwierzyć, że jego ojciec był mordercą, ta myśl po prostu dojrzała w nim i wtedy zmienił swoje postępowanie, zrozumiał, że jego życie było przed tem wielikim kłamstwemi że kocha Petera i mu pomoze. Czy ta interpretacja cię satysfakcjonuje?

Nigtingale

zadecydowanie tak:))))))))
tak wlasnie myslalem!!!!tylk omialem nadzieje ze jeszcze ktos sie z tym zgadza:)))))))))

ocenił(a) film na 10
Nigtingale

mam pytanie, czemu peter na poczatku filmu mowi do harry'ego że nie zabił normana?

ocenił(a) film na 6
panna_x_filmweb

Pewnie dlatego, bo tego nie zrobił?
Walczył z nim, ale tego nie chciał, bardziej się bronił niż atakował, a Norman zginął od własnej broni, którą chciał wykończyć Pitera a od której ten w ostatniej chwili zrobił unik.

ocenił(a) film na 10
3bit

tak wiem, już sobie odswiezyłam seans całej trylogii. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones