PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138713}
6,6 141 773
oceny
6,6 10 1 141773
4,9 18
ocen krytyków
Spider Man 3
powrót do forum filmu Spider-Man 3

Najlepsza część o przygodach człowieka pająka, gdyż zawiera najgłębszy przekaz i jest najbardziej moralizatorska w porównaniu do poprzednich części. Ten film jest po prostu genialny, wszystko współgra i idealne od siebie pasuje. I już nie mówię o komiksie ale o całym sensie i wiarygodności filmu. Genialne widowisko!

ocenił(a) film na 8
jaroslaw16

Zgadzam się z kolegą jest to najlepsza część Spider-mana. Film bardzo fajnie ukazuje prawdziwą przyjaźń, miłość, obrazuje wedle jakich wartości należy żyć. Ponadto wielki plus za efekty specialne które są rewelacyjne.

focus199078filmweb

Iuż w jednym temacie podobnym się zgadzałem, ale zgadzam się z przedmówcami. :D

ocenił(a) film na 1
jaroslaw16

Gdy człowiek sam nie chce kreować swojej osobowości, zaczynają to za niego robić ludzie którzy trzepią na tym kasę.

ocenił(a) film na 8
HoShiMin

ale mnie wali to czy to jest za kasę czy nie, ważne że to naprawdę porządna produkcja w porównaniu do poprzednich i że jest ten film naprawdę inteligentny. Zresztą może i oni dostają za to kasę, ale my im nie płacimy za to...

ocenił(a) film na 1
jaroslaw16

W ogóle mnie nie zrozumiałeś, ale dzięki za odpowiedź :)

ocenił(a) film na 3
jaroslaw16

chyba Ci na mózg padło - dawno nie widziałem takiego gniota - słabizna pod KAŻDYM względem, totalna sztampa i żenada, kiepskie nawet efekty specjalne i zdjęcia czyli w sumie jedyna rzecz po której już naprawdę można by się czegoś spodziewać w tego typu filmie. A Ty się unosisz w emfazie jakbyś oglądał co najmniej Kurosawę. Poziom egzaltacji i dobór słownictwa w zderzeniu z poziomem tego "widowiska" (;D) jest doprawdy przekomiczny. Twoja wypowiedź ratuje tylko 16-stka z nicku która zapewne przedstawia wiek. To by Cie odrobinę usprawiedliwiało.

ocenił(a) film na 8
Eddy

I przez takich jak ty chce mi się płakać nad miernotą naszego kraju.... :(

ocenił(a) film na 3
jaroslaw16

to płacz.

ocenił(a) film na 8
Eddy

Dobra, jesteś żałosny, żal mi ciebie i w ogóle ale zamknij już mordę.

ocenił(a) film na 3
jaroslaw16

żeby Ci żyłka nie poszła szczylku.

ocenił(a) film na 8
Eddy

szczylku? hahahaahaha patologia po całości widzę

ocenił(a) film na 3
jaroslaw16

a ile lat może mieć dzieciak zachwycający się Spidermanem 3-ką? ja daję max 14.

ocenił(a) film na 8
Eddy

a ktoś kto ocenia filmy anime na 10 i się nimi zachwyca to nie może mieć więcej niż 10. Zabawne, bo ktoś kto jest gówniarzem intelektualnym wypomina komuś wiek, tym bardziej, że już dawno nie jest on aktualny --,--

ocenił(a) film na 3
jaroslaw16

"a ktoś kto ocenia filmy anime na 10 i się nimi zachwyca to nie może mieć więcej niż 10." -> sam się w tym momencie zniszczyłeś kolego. Kończę z Tobą dyskusję bo gwałcisz swoimi wypowiedziami mój zmysł estetyczny.

ocenił(a) film na 8
Eddy

Zmysł estetyczny?! Trochę realizmu (kobieto/dziewczyno/dzieciaku) a nie sadzisz farmazony że aż przykro słuchać....

jaroslaw16

Czy możesz sprecyzować gdzie Ty widzisz związek między rzekomą "miernotą tego kraju" a jego (kpiącą, ale rzeczową) wypowiedzią? Tylko konkrety poproszę.

ocenił(a) film na 8
kermit_15

On i jego wypowiedz są miernotą, zresztą jak większość Polaków a później się dziwimy że jest źle...

jaroslaw16

Aha. Czy mógłbyś napisać, na czym dokładnie opierasz tę opinię (co do miernoty jego osoby, jego wypowiedzi, tego państwa i większości Polaków? Chodzi mi o jakieś fakty, liczby, fragmenty wypowiedzi, nie Twoje emocje. Przypuszczam, że co do większości Polaków" nie będzie jednak łatwo znaleźć dowodów, ale proszę spróbuj.
Jeżeli nie jesteś w stanie podać argumentu, to przeanalizuj swoją wypowiedź (i poprzednie), bo wypowiadasz się w sposób dość agresywny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones