PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138713}
6,6 141 773
oceny
6,6 10 1 141773
4,9 18
ocen krytyków
Spider Man 3
powrót do forum filmu Spider-Man 3

To jest prawdziwy film. Film o przyjaźni, miłości .... Scena gdy Harry umiera, gdy Mary i Peter
spotykają się w barze na końcu... epicki film. Kocham go ;)

ocenił(a) film na 3
paulina515_PL

<ściana>

ocenił(a) film na 7
Eddy

Nie chcę wiedzieć jak zachowywałaś się po obejrzeniu np Titanica albo Szkoły uczuć. Dla Twojego dobra nie polecam Zielonej mili, Filadelfii, Marzyciela itp, a filmu "Podaj dalej" unikaj jak ognia bo to grozi zapaścią :p

ocenił(a) film na 7
paulina515_PL

Nie chcę wiedzieć jak zachowywałaś się po obejrzeniu np Titanica albo Szkoły uczuć. Dla Twojego dobra nie polecam Zielonej mili, Filadelfii, Marzyciela itp, a filmu "Podaj dalej" unikaj jak ognia bo to grozi zapaścią :p

ocenił(a) film na 6
paulina515_PL

Ja też ryczałam, bo zawsze ryczę na takich zakończeniach, tak jak wyżej napisał ktoś, to już na Titanicu ryczałam, na Szkole uczuć też... ;D <3
Ale film jest...10 to dla niego za mało <3

ocenił(a) film na 1
paulina515_PL

Ja ryczę jak czytam takie posty.

ocenił(a) film na 7
HoShiMin

Kukułka próbowała kogoś obrazić, ale kukułce się nie udało. xD

ocenił(a) film na 1
Mowiacy_do_reki

Kukułka lata wszędzie, by ubliżyć istocie, która zwróciła uwagę, by kukułka nie kukała aż tak głośno.

ocenił(a) film na 7
HoShiMin

Kukułeczka dalej próbuje leczyć swój kompleks, jakim było nazywanie kukułeczki przez tatusia. Ale kukułeczka ma dobrą pamięć i będzie pamietała dalej.

ocenił(a) film na 1
Mowiacy_do_reki

Będę się za Ciebie modlił. Amen pajacu.

ocenił(a) film na 7
HoShiMin

A ja za ciebie i twoją kukułkę xD...ofermo...yyy...ofiaro.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

Jak dla mnie najlepsza część Pająka. Mniej to soap opera (dwójka) a bardziej konkretna akcja i fajne kino superhero.

paulina515_PL

Dla kogoś kto daje ocenę 10 "Dlaczego ja?", ten film może być wzruszający.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones