PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138713}
6,6 141 777
ocen
6,6 10 1 141777
4,9 18
ocen krytyków
Spider Man 3
powrót do forum filmu Spider-Man 3

Wiem, że to jest mało możliwe, ale mimo reboota to może jednak jest szansa na stworzenie 4 części razem z tamtą... ehh, nie ma co się oszukiwać, szkoda, bo te nowe mi się mało podobają, a ja czekałem na tą część :( Co o tym myślicie ?

ocenił(a) film na 3
Sporeczek

Nie, nie ma szans i dobrze.
Po tym jak seria stoczyła się w fatalnej trzeciej części reboot był najmądrzejszą możliwą rzeczą.

Dealric

Rozumiem, to twoje zdanie :) Moim zdaniem 3 była bardzo dobra, może parę scen było lekko dziwnych niepasujących, ale moim zdaniem byłoby fajnie, no i scenariusz do 4 też był i z tego co czytałem to zapowiadał się super. No cóż :/ A reboot właśnie teraz wydaje mi się troche taki dziwny, przynajmniej ta 2 część bo 1 to była taka trochę na siłę moim zdaniem z amazing, ale dobra, i tak pójdę do kina na to.

ocenił(a) film na 9
Sporeczek

Chciałbym ujrzeć rolę Jaszczura ze strony Raimiego.Z doktorem Connorsem było trochę wątków ale nie było żadnych konkretów dotyczących o przemianie w Lizarda. Ujrzałem Jaszczura w Amazingu i był tak sztuczny,słabo przedstawiony,że szkoda po prostu gadać pomimo i nowy Spider Man nie jest doszczętnie złym filmem.

ocenił(a) film na 3
JackRobertkokos

Sztuczny? Wyglada dwa razy lepiej niz jakikolwiek villain w trylogii Raimiego

ocenił(a) film na 3
Sporeczek

Wiesz ze ten Spider-Man nie ma nic wspólnego z komiksowym spider-manem nie?

Himiteshu

Wiem, komiksy które czytałem bardzo mi się podobały, ale w filmie też było bardzo fajnie.

Dealric

Fatalnej? Mnie się podobało i to bardzo... Cały ten patos z tego filmu był świetny... W drugim Amazingu to nie to samo... Słabo zrobione... Tutaj łezka leci...

ocenił(a) film na 3
Dealric

Co racja to racja

ocenił(a) film na 5
Sporeczek

Wiem, że dość późno odpisuje, ale słyszałem, zey w czwórce mial pojawić się Carnage. A co do Schokera to razem z Carnagem pojawili się w grze TASM2 :) I TO MNIE UCIESZYLO!

ocenił(a) film na 3
Anubius

nie, nie kręci. Za to wymusza się odruch zarzenowania. Wiesz ze ten film ma złote maliny nie?

ocenił(a) film na 3
Sporeczek

Nigdy nie będzie, dam kazde pieniądze zeby nie bylo, nie ma takiej opcji, niech juz 3 zginie w odmętach niepamięci. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones