PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138713}
6,6 141 862
oceny
6,6 10 1 141862
4,9 18
ocen krytyków
Spider Man 3
powrót do forum filmu Spider-Man 3

Bez dwóch zdań. Trzecia część przygód legendarnego, komiksowego bohatera Człowieka Pająka jest zdecydowanie najlepszą jak do tej pory odsłoną.
Oczywiście pozostałe dwie części są też fajne ale trzecia moim skromnym zdaniem triumfuje! Co tutaj dużo gadać. Jest szybciej, mocniej i więcej.
Film zapewnia nam znakomitą rozrywkę na naprawdę wysokim poziomie. Nuda odpada! Gra aktorów nie wzbudziła u mnie zastrzeżeń, spisali się oni bardzo dobrze, zwłaszcza Tobey (lubię gościa) pokazał, że nikt inny lepiej by Spiderka nie zagrał. Podczas oglądania tego znakomitego filmu będziemy świadkami niesamowitych scen walk a to między gigantycznymi wieżowcami, a to w metrze itp. Trzecia część zawiera więcej efektów specjalnych niż obie części naraz. Są one wykonane genialnie i będą cieszyły oko nawet wybrednych widzów. Wrogowie pająka nie zawiedli. Szczególnie zajebiste wrażenie zrobił na mnie Sandman(człowiek piasek). Dzięki technologii komputerowej zobaczymy coś napewno na długo zapadnie w pamięć.
Sam Raimi zrobił bardzo fajny film. Spider-Man robi piorunujące wrażenie.
I o to właśnie chodziło. Pozatym film ma również swoje przesłanie.
Świetna rozrywka gwarantowana!
GORACO POLECAM !

ocenił(a) film na 5

Co??....Chlopie...Ja rozumie ze twoje zdanie ale sie zmiłuj nie mow ze wrogowie nie zawiedli bo to juz troche nagięcie jest. No co do Green Goblina 2 i Sandmana sie zgodze...Ale Venom to porazka wieksza od Kingpina w "Daredevilu" i Mr. Freeza w "Batman i Robin". Ja uwazam ze kazdy przeciwnik powinien miec jakąś tam swoją czesc danego filmu. O dziwo I Tim Burton i Schumacher potrafili tak to ustawic ze kazdy dobry i zły mial swoją czesc filmu (mowie tutaj o Batman Returns i Batman Forever). Raimi tego nie umiał....Zwalil wszystko na kupe. Wogole to to wszystko bylo jakieś takie bezpłciowe...I bez klimatu(poprzednie klimat mialy). Moze momętami byl jakis tam klimat. Ale z Venoma to zrobili poprostu GÓWNO!. Na wydaniu DVD Laura Ziskin mowi "Nasza interpretacja Venoma spodoba sie fanom", a guzik! Wieszkosc poszła na ten film z uwagi ze bedzie VENOM. I byl....Nawet nie wie czy byl na te zakichane 5 minut....Jezeli bedą sie zabierac za Spider-Mana 4. To chce zeby (jezel sie pojawi) Carnage'a tak nie spaprali.

Pozdrowienia kolego:)

RiDeR882

WOW w tym filmie był venom, hmm ciekawe chyba spałem, ta akcja była taka szybka ze nie zauważyłem, ale zaraaz zaraz był tam jakis czarny(kostium)mazgaj z ząbkami to venom? Goblinek pfi czy jakis plastikowy power rengers, a tobej daj spokuj nie było innych superprodukcji z pajakiem czyli jak mamy go porównac, wedle mnie zagrał tandetnie w tandetnym filmie, a na dodatek muuuuuuuda i przereklamowane to było. Smiało mozesz go postawic na jednej półce przy takich arcydziełach jak : elektra, daredevillem, batman & robin.

ocenił(a) film na 5
hudylobo

Oczywiscie ze moge (jezeli to do mnie kierujesz) ale chodzi mi tylko o to ze koles sie podnieca trzecią czescią Spidera jakby to byla najwieksza przygoda lata 2007....A wiesz tak ogolnie to chodzi mi o jego tekst "GORĄCO POLECAM". Takiego gniota to polecac mozna tym młodym głąbą co sobie cisnąc nawzajem:)) To co się dzialo w SM3 to wogole porazka jest. Jakby to porządnie zrobili to by bylo. Ale gdzie...Spieprzyc to sie juz bardziej nie dało. A i jak dla mnie Venoma (Ktorego moj kolega post wyzej uwaza ze nie bylo:D:D)powinni wrzycuc na SM4. Albo krecic obie czesci naraz...

Pozdro dla ciebie hudylobo

RiDeR882

Kierowałem to raczej do Pana od ,,GORACO POLECAM,,
Zgadzam sie z tym by Venom był głownym przeciwnikiem pajaka w 4czesci, bo to co tu sie działo było żałosne.
Pozdro wzajemnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones