PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138713}
6,6 141 755
ocen
6,6 10 1 141755
4,9 17
ocen krytyków
Spider Man 3
powrót do forum filmu Spider-Man 3

Jestem fanem całej trylogii Raimiego i uważam, że zwłaszcza ta część to prawdziwe arcydzieło!
Gdy okazało się, że nie będzie czwartej części i cała seria zostanie nakręcona na nowo z
innymi aktorami byłem niepocieszony, lecz stwierdziłem, że nie będę się sceptycznie nastawiał
do nowego filmu i z ciekawości poszedłem na Niesamowitego Spider-mana, bo przede
wszystkim chciałem wiedzieć, czy rzeczywiście będzie lepszy od swojego poprzednika. Teraz
śmiało mogę stwierdzić, że "The Amazing Spider-man" nie dorasta mu do pięt! Ta trylogia ma
prawo podobać się nie tylko nastolatkom, lecz również osobom dorosłym! Może właśnie
dlatego, że jest znacznie bardziej dojrzała i na poziomie niż w przypadku Niesamowitego, gdzie
dziecinne poczucie humoru i przewidywalność akcji powodują, że inteligentny widz ma prawo
czuć się w wielu momentach zażenowany... Natomiast do filmów o Spider-manie Raimiego
zawsze będę wracał z wielką przyjemnością!

ocenił(a) film na 6
Nogargo15

moja opinia lepsza postać spider-mana z niesamowitego spider-mana a fabuła to jak narazie lepsze filmy raimiego ale zobaczymy co będzie z drugiej i trzeciej części niesamowitego spider mana :)

użytkownik usunięty
Nogargo15

Hehe, szczególnie emo Parker i głupi uśmieszek Maguire'a, to na pewno jest bardziej dojrzały film.

ocenił(a) film na 10

no tak, masz rację... w niesamowitym spidermanie teksty typu: "motyla noga!" znacznie bardziej mnie śmieszą :)

użytkownik usunięty
Nogargo15

Szkoda, że te teksty tak naprawdę nie wynikały z filmu bo w Ameryce takich słów nie znają, a to jedynie błędne polskie tłumaczenie. Nie wiem jaką wersję miałeś, ale w mojej tego nie było :)

ja miałem na napisach cholera jasna :P

ocenił(a) film na 7
Nogargo15

Nie lubię Tobiego jako Spider Mana, nie chodzi o to że jest złym aktorem po prostu nie pasuje mi do tej roli przez co cały film ma duży minus. Andrew świetnie wypadł w tej roli i cały film został odświeżony wprowadzono do niego nową energię i fajny wątek dotyczący rodziców Petera zobaczymy jak to się rozwinie.
Ciężko mi powiedzieć który film jest lepszy, ale jak dla mnie to Niesamowitego lepiej mi się oglądało.

paulliiiska

watek z rodzicami petera jest starszy od samego petera

ocenił(a) film na 4
Nogargo15

zgadzam się z Tb w pełni. Niesamowitego idzie obejrzeć, ale niestety trylogia Ramiego w moim prywatnym rankingu jest wyżej. Fajne ujęcia NY, fajne docinki w stylu komiksu, ciekawa rola zielonego goblina i ostatnia walka nawet fajna :)

ocenił(a) film na 6
sirradix

Gdzie Ty te docinki tam widziałeś? ;)

ocenił(a) film na 10
Nogargo15

Niestety ''Niesamowity Spider-man'' jest zrobiony dla Disneyowskich dzieci.

ocenił(a) film na 10
Magic1997

nie sposób się z tobą nie zgodzić! dokładnie to miałem na myśli :)

ocenił(a) film na 5
Nogargo15

Ja się nie zgodzę :)

Trylogia jest nagrana na odpier... po prostu nie trzyma klimatu komiksowego :)

za to TASM jest idealnie wzięty z The Amazing Spider man jak i z The Ultimate Spider man.
A co odróżnia samego Parkera? to że Parker w komiksach jest: Zabawny, wygadany, inteligetny, pewny siebie i ma niezłe docinki :)
A w trylogii Peter został doszczętnie skopany dlaczego? Emowaty, opłakany, ciotowaty, frajerowaty, flegmatyczny.

A dlaczego to dla dzieci i młodzieży? Ponieważ SAM SPIDER MAN CHODZI O KOMIKS, BYŁ NARYSOWANY Z SCENARIUSZEM DLA MŁODYCH LUDZI KTÓRZY DLATEGO SPIDER MAN MA 18 LAT(to już zależy jaka seria)

ocenił(a) film na 4
Sigrandil

Sigrandil ma rację! Postać Spider-mana z Amazinga w pełni oddaje koncepcję komiksowego pająka!Trylogia to raczej film dla widzów, którym obcy jest pierwowzór

Sigrandil

Zgadzam się z tobą, ten nowy Spiderman jest dużo lepszy i bardziej zbliżony do komiksowego oryginału, niż marudny Maguire, który w ogóle nie pasuje do tej postaci :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones