PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789869}

Spider-Man: Daleko od domu

Spider-Man: Far From Home
7,3 111 959
ocen
7,3 10 1 111959
7,1 33
oceny krytyków
Spider Man: Daleko od domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Daleko od domu

Jestem po seansie i gorąco polecam

ocenił(a) film na 9
oliwier_gg

ale ci zazdroszcze ja z pewnych wzgledów moge isc i pujde koniecznie na spider mana dopiero 28 czerwca 2019 do kina jesli jeszcze bedzie wyswietlany ale taki film bedzie napewno miał ogromne zainteresowanie czyli spokojnie 5 tygodni bedzie wyswietlany nie to co men in black international chyba z 2 tygodnie i juz nie graja przynajmniej w reszowie a do reszowa mam najblizej z 40 km jak sie w Dynowie mieszka To do krakowa z 230 km mam do kielc tez podobnie do warszawy z 360 km do bydgoszczy z 560km a tylko w krakow kielce warszawa bydgoszcz jest jeszcze men in black international wyswietlany ale ogladałem online men in black international i mnie nie porwał wersja eng nic nie rozumiałem ale ogólnie 5/10 sam obraz muzyka efekty i akcja a spider mam daleko od domu musze isc jestem fanem filmów marvela widziałem z 30 filmów marvela i fanem spider mana widziałem wszystkie filmy z spider manem od spidrr man 1-3 az po spider man niesamowity 1-2 i spider man homecpominc i inne i czekam z niecierpliwoscia napewno bez ogladania ocenie film na conajmniej 8/10 sam zwiastun zasluguja na conajmniej 8/10 albo nawet i 9/10 nie moge sie doczekac ale jak polecasz to napewno warto

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones