PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789869}

Spider-Man: Daleko od domu

Spider-Man: Far From Home
7,3 111 959
ocen
7,3 10 1 111959
7,1 33
oceny krytyków
Spider Man: Daleko od domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Daleko od domu

Drugiego złego. Wiem, że filmy z pajęczakiem, które zawierały większą ilość złoczyńców są jednocześnie najgorszymi, ale "zdrada" Mysterio była oczywista już od pierwszego zwiastuna i osobiście miałem nadzieję, że okaże się tylko pobocznym zagrożeniem, a głównego antagonistę pokażą nam w drugiej połowie. Nie zrozumcie mnie źle - finalnie Mysterio wypadł kapitalnie i okazał się godnym przeciwnikiem pająka, a iluzje były fantastyczne. Brakowało mi tylko tego pieprznięcia, jakiegoś mocnego plot twistu, którego nikt by się nie spodziewał. Przez to do scen po napisach miałem poczucie niedosytu, a choć obie sceny pozamiatały i jeszcze odmieniły odbiór filmu (m.in. wyjaśnił mi się zgrzyt, dlaczego Fury uwierzył Beckowi), to uważam to za lekko "tani" sposób na zaskoczenie widza.

ocenił(a) film na 9
SSSerek_2

Myślałem, że w filmie pojawi Vulture

ocenił(a) film na 8
makskotlowski25

Mówiono że Michael Keaton jest w obsadzie, też byłem zaskoczony że jednak się nie pojawił.

ocenił(a) film na 8
SSSerek_2

Każdy kto widział chociaż dwa odcinki animowanego pająka na Fox Kids, wiedział że to Mysterio okaże się tym złym. Osobiście szedłem do kina ciekawy, w jaki sposób okaże się zły. Cóż...trochę jestem rozczarowany.

ocenił(a) film na 7
batgniewko

Co racja to racja, już bardziej zaskoczony byłem postacią Otto w ostatniej grze. Pomimo świadomości bardziej zaskakujące wg mnie. Z kolei mi też zabrakło drugiego antagonisty i np żeby wtedy kłamstwa mysterio wyszły na jaw, bo sobie nie potrafił poradzic

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones