PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1148}
7,0 4 903
oceny
7,0 10 1 4903
6,7 15
ocen krytyków
Spirala
powrót do forum filmu Spirala

Jak to przystało na Telewizję Publiczną - wypełnia ona swą misję poprzez emisję wartościowych produkcji kinematograficznych. By ułatwić do nich dostęp jak najszerszemu gronu odbiorców wyznacza ona pory emisji grubo po 24, w tym przypadku o 3:45.
Dziękuję, z pewnością obejrzę ten film. W nocy nie mam nic innego do roboty.

ocenił(a) film na 7
Shape

ja obejrzę, ale już w tym temacie napisałem co mam do powiedzenia o wątpliwej działalności misyjnej TVP...

http://www.filmweb.pl/film/Persona-1966-31654/discussion/,1489474

Shape

Jedyną misją TVP jest chyba zarabianie pieniędzy... Jestem bardzo zawiedziony, że stare, polskie filmy są emitowane o takich porach albo nie są emitowane wcale. Filmy z okresu PRL-u na pewno pomogłyby młodym ludziom lepiej zrozumieć tamte czasy bo mnie na przykład jeszcze wtedy na świecie nie było. Jest mnóstwo takich filmów, które chcę obejrzeć ale niestety...
W zamian dostaje jakieś durne filmy z Seagalem czy Van Damme'm... To jest po prostu żałosne. Ja właściwie nie oglądam już w ogóle telewizji bo jak mam oglądać takie gówno to wolę zrobić tysiąc innych rzeczy.
To samo z Bergmanem (jak napisał PANEM). Puszczą jego jeden film raz na miesiąc i w dodatku o takiej porze. Dobrze że chociaż filmy tego pana są dostępne w internecie, dzięki temu mam możliwość je obejrzeć.
Pozdrawiam serdecznie cały zarząd TVP.

ocenił(a) film na 9
stachura_88

W internecie, ale 5 razy w roku sa powtarzane rozne slabe Polskie slabe filmy, denne komedie a zeby dowiedziec sie o istnieniu filmu jak Spirala trzeba wejsc w neta poszukac itp.

ocenił(a) film na 7
DiavoloDark

na youtube jest i Spirala i wiele innych filmów Zanussiego C:

użytkownik usunięty
katarzyna_debska

to po to żądają od nas opłacania abonamentu TV, żebym oglądał filmy na monitorze komputera ?? Dziwna argumentacja........

ocenił(a) film na 7

to nie płać.

ja nie argumentuję tylko z zachwytem informuję że można je obejrzeć.

ocenił(a) film na 9
katarzyna_debska

Ja nie będę płacił abonamentu za telewizję w której występują aktorzy bez dyplomu,dzieci słynnych aktorów etc.Nie przepadam za Lisem ale w 100 % zgadzam się z jego wypowiedzią co do Polszmatu,tego,że ktoś z IQ powyżej 100 nie znajdzie dla siebie programu w tych stacjach.Tu nawet nie chodzi o inteligencje ale o poczucie estetyki.Smutna prawda.

ocenił(a) film na 10
Shape

Ja obejrzałem ten film 7 lat po Tobie, przed 30 minutami, o dobrej porze, zaczynał się o g. 8:55 w TVP Kultura. Nie jest źle. Niedawno TVP Kultura nadała, uwaga, w dobrej porze, o g.21, kilka filmów Bergmana (wreszcie, czekałem na to własnie owe 7 lat, od kiedy zacząłem po długiej przerwie oglądac TV), i to nie tylko "Jajo węża", film, który w TVP Kultura pokutował ze dwa lata temu, średni film tego reżysera, ale klasyki: "Siódmą pieczęć", "Tam, gdzie rosną poziomki", "Milczenie", "Personę".

Shape

Szanowni Państwo, od kilku dni ten film jest na Netflixie.

Zapraszam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones