The Son of No One

1 godz. 30 min.
5,5 6 331
ocen
5,5 10 6331
3 885
chce zobaczyć
{"type":"film","id":548338,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Son+of+No+One-2011-548338/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Sprawa zamknięta
 • Odnoszę wrażenie, że duża część osób, która obejrzała ten film po prostu go nie zrozumiała. Ten film z założenia nie miał być obfity w strzelaniny i wybuchy, co wiele osób wypomina. On miał ukazać szarą rzeczywistość, która czasem nas przerasta. Ukazał korupcje, szemrane interesy, a w to wszystko wplątane były życiowe rozterki. Moim zdaniem film dobry, pomimo trochę słabej gry Tatuma (Osobiście bardzo lubie filmy z nim). Tyle ode mnie. :)

  Polecam.

 • Whiskerss ocenił(a) ten film na: 7

  Binek7 podzielam :)

 • Cyg4n ocenił(a) ten film na: 4

  Binek7 A tam zaraz nie zrozumiała...jednym sie podobał durgim nie...nie wiem czego tam mozna bylo nie zrozumiec gosciu...? Mi sie nie podobal i tyle...uwazam ze COP LAND ze Slyem byl o wiele lepszy o podobnej tematyce...tyle...

 • staszpio ocenił(a) ten film na: 7

  Binek7 Dobry film.
  Jedna, konkretna historia- opowiedziana w rzeczowy sposób.
  Aktorzy nie zawiedli, mimo że nie przepadam za mrukowatym CT.

 • Cat_eyes ocenił(a) ten film na: 3

  Binek7 A co tu do rozumienia? Film banalny. Wszystkie wyjaśnienia podane są odbiorcy na tacy. W dodatku wydaje się jakby trwał dwa razy dłużej gdy się go ogląda. No i gra głównego bohatera - do bani. Nawet reszta załogi nie ratuje filmu. Piszesz: "Ukazał korupcję, szemrane interesy, a w to wszystko wplątane były życiowe rozterki". Fakt, ale w nudny - moim zdaniem - sposób. Polecam "36", który już trochę bardziej wkręca w podobny klimat. :)

 • janis84 ocenił(a) ten film na: 7

  Binek7 dobry, w gruncie rzeczy smutny film...

 • Binek7 tu nie ma nic szczególnego do rozumienia. Tatum beznadziejny

 • dobbiacco_attersee ocenił(a) ten film na: 6

  Binek7 ..Dito Montiel,samorodny talent z Queens-OPOWIADA NAM ZAPEWNE PRAWDZIWĄ HISTORIĘ!Tak jak w swoim debiucie,nagrodzonym w Sundance "Wszyscy Twoi święci"(Polecam!)!Już choćby z tego powodu film jest warty obejrzenia!