PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655221}

Stażyści

The Internship
6,4 91 136
ocen
6,4 10 1 91136
5,0 13
ocen krytyków
Stażyści
powrót do forum filmu Stażyści

"Stażyści" to dobry film. Przez cały czas przewleka się wątek komedii, jednak pomimo kilku scen to na pewno ta produkcja nie jest zabawna. Praktycznie zapamiętałem tylko jedną zabawną scenę, tą z Profesorem Xavierem. Mimo iż nie jest to zabawna komedia, to film ogląda się bardzo przyjemnie.

Zaletą jest niesamowicie uzdolniony Dylan O'Brien, który kradł każdą scenę. Wykreowała najbarwniejszą postać w produkcji. Z kolei nie spodobał mi się głównych bohater grany przez Owena Wilsona. Aktor był strasznie sztuczny, aż zdziwił mnie to, bo jest przecież doceniany przez innych. Vince i Rose zagrali bardzo dobrze.

Film ma wiele fajnych scen. Scenariusz jest także w miarę dopracowany. Montaż i muzyka także bez zarzutu. Fajnie została przedstawiona cała siedziba Google'a.

Oceniam na dobrą 7/10. Wart uwagi. Kiedyś zapewne do niego wrócę.

ocenił(a) film na 7
theszymonfilipiak

Tych zabawnych scen jednak trochę było:
- pierwsze wykłady TAK lub NIE
- mecz quidditcha
- "bar z dziewczynkami"
I jeszcze kilka na pewno by się znalazło.

ocenił(a) film na 8
Avatar97

Jeszcze pamiętam jak jednego z głównych bohaterów wkręcali, ze na uczelni jest profesor Xavier xD
Poza tym film jest bardzo ciekawy i zabawny.
Po więcej zapraszam tu:
http://maritra.pl/2017/03/stazysci-2013.html

ocenił(a) film na 4
theszymonfilipiak

Ja nie zrozumiałem sceny z profesorem. Mam 43 lata. Musiałam wygooglac o co chodziło :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones