PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339949}

Stan gry

State of Play
7,2 63 001
ocen
7,2 10 1 63001
7,6 22
oceny krytyków
Stan gry
powrót do forum filmu Stan gry

Dlaczego Saab?

ocenił(a) film na 9

parę dni temu widziałem Solistę i Robert Downey Jr.grający tam dziennikarza również jeździ starym Saabem, czy to jakaś obiegowa opinia iż solidni "oldschoolowi" fachowcy w dziennikarskim fachu wybierają szwedzką markę? czy może nawiązanie do jakiegoś innego filmu którego w tym momencie nie mogę sobie przypomnieć bo samo auto wydaje mi się ze gdzieś jeszcze widziałem....

ocenił(a) film na 8
tiptoe

w transporterze chyba w 1 czesci policjant jezdził starym saabem z tego co pamietam, tez to zaowazyłem, to musi miec jakies znaczenie

ocenił(a) film na 8
tiptoe

a pro po jeszcze tego saaba, w pewnym momecie w filmie mowi ze to rok '99, to niemozliwe ten model to cos koło '86, ewidentny bład w filmie

ocenił(a) film na 7
adek19

W filmie pada zdanie, że to Saab z 1990 roku, a w takim wypadku wszystko się zgadza - ten model był produkowany do 1993 :). Tiptoe - obiegowa opinia na temat Saaba głosi, że to marka dla indywidualistów, więc nic dziwnego, że w filmie jest autem niezależnego, "oldschoolowego fachowca" ;). Poza tym model, którym jeździ MacAffrey jest już kultowy, w związku z czym jest też wystarczająco charyzmatycznym środkiem transportu dla bohatera hollywoodzkiej produkcji ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones