PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339949}

Stan gry

State of Play
7,2 62 998
ocen
7,2 10 1 62998
7,7 21
ocen krytyków
Stan gry
powrót do forum filmu Stan gry
nokash

czasami tracę wiarę w ludzi...

ocenił(a) film na 8
someap

Jedyne przemyślenie po obejrzeniu filmu. someap - dobry komentarz

edi_nie_oglada_filmow

stwierdziłem to po obejrzeniu kilku minut filmu. wypowiedxialem się na temat jego włosów a nie talentu... to się nie czepiaj.

someap

bo ktoś ma swoje zdanie i nie boi sue go publiczne wyrazić ¿ i w ogóle to wierzysz w ludzi ¿ a kim ty jesteś niby co.

nokash

Możesz wyrażać swoje zdanie przecież nikt Ci tego nie zabrania, tak samo jak ja mogę skomentować twój wpis. Wybacz, ale żeby obrażać tak świetnego aktora pisząc komentarz, że w blond włosach wygląda jak "piz*a"? Wydaje mi się to trochę nie na miejscu..

someap

A ja Ci powiem że też uważam go za naprawdę dobrego aktora. Wiele jego ról mi się podobało ale w tym filmie wygląda źle. Choreografowie moim zdaniem źle go "zrobili" Kręcone długie włosy nie pasują do niego. Tak uważam. Wygląda zniewieściało i infantylnie. Nie pasuje mi jego wizerunek do tej roli w tym filmie. Co innego w innych filmach. Ale tu wygląda źle, wygląda.... jak pidza

nokash

"Choreografowie moim zdaniem źle go "zrobili" Kręcone długie włosy nie pasują do niego. "

Śliczny tekst, poproszę o więcej :)

Nalewka_filmweb

Nie mam w zwyczaju karmić trola.

nokash

Trolla? O kim to?
Od razu wyjaśniam, że nie jestem trollem, a tylko lubię precyzję w pisaniu krótkich notek na forum publicznym. W listach prywatnych pisz co chcesz, ale tu zadbaj o wszystko, i formę, i treść. (sprawdź co robi w filmie choreograf :P)

Nalewka_filmweb

Dobra wiem. Napisałem jak napisałem. Każdy się myli chyba że taki szeryf jak Ty :P

nokash

...się nie myli.

ocenił(a) film na 7
nokash

w "Noe: Wybrany przez Boga" też będzie miał długie włosy.
Tzn, że też będzie Ci tak wyglądał?

pazdzioch10001

Nie wiem. Jak obejrzę ten film to postaram się Ci napisać jakie miałem odczucie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones