...bo sęk w tym,że ów opis zmylił mnie i spodziewając się niezobowiązującego filmu pełnego sprośnego humoru,dostałem zaskakująco mądry,optymistyczny,ciepły i urokliwy film. Nie żebym narzekał.Lubię takie filmowe niespodzianki. Jeśli i wy lubicie filmy,w których "nic się nie dzieje",a gesty zwykłych ludzi znaczą więcej...
więcejDziwne, film we współpracy z Azerbejdżanem a co chwila jakaś kobitka aktoreczka piersi pokazuje, hmm
Poza tym połączenie współczesnego Kopciuszka gdzie facet zamiast bucika ma stanik i szuka właścicielki, ale reszta to jakieś fatamorgany kogoś kto najarał się niezdrowym ziołem, bo nie trzyma się sensu rzeczywistości...
Nie mam słów. 10/10. Analogowe kadry, światło, nieostrości. Zielony kolor przebija z żółcią wszędzie, gdy mamy plany totalne. Na całe szczęście nikt nie próbuje zagadywać, wypełniać treści fabuły niepotrzebnymi dialogami. Gdyby ktoś chciał to polecam Dziennik maszynisty, który ma zbliżony, bałkański klimat.