PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=324810}
6,9 118 291
ocen
6,9 10 1 118291
6,7 21
ocen krytyków
Star Trek
powrót do forum filmu Star Trek

W końcu się przemogłem i jako fan Star Wars obejrzałem Star Treka, efekty w filmie są bardzo fajne, właśnie tak wyobrażam sobie nowe Gwiezdne Wojny, ale fabuła jest dosyć słaba jak dla mnie, za łatwo pokonali wrogów w tym filmie, spokojnie mogli by pociągnąć jakieś 20 minut dłużej, mam nadzieję że druga część Star Treka jest dużo lepsza, co wnioskuje po wyższej ocenie.

ocenił(a) film na 6
Grabka23

Fabularnie zbyt dużo rozwiązań jest uproszczonych, przez co film traci sporo w odbiorze moim zdaniem. Generalnie jako film gatunku sci-fi wypada średnio, jednak sprawdza się jako komedia, gdyby Ben Stiller zagrał Spocka, Owen Wilson Kirka, a Will Ferrell wystąpiłby jako "gnatek", to byłaby rewelacja. Odświeżona seria Star Trek nie przeskoczy nigdy "starych gwiezdnych wojen", ale przebija wszystkie nowe produkcje z uniwersum SW.

ocenił(a) film na 7
Grabka23

Dokładnie zgadzam się z twoją wypowiedzią. Mi poza tym czegoś brakowało w tej fabule... Nie wiem czego, nie umiem tego nazwać.
Według mnie była ona strasznie przewidywalna... :)
A muzyka na wielki +.
Ścieżka dźwiękowa udzielona temu filmu jest naprawdę niezła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones