PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=324810}
6,9 118 363
oceny
6,9 10 1 118363
6,6 22
oceny krytyków
Star Trek
powrót do forum filmu Star Trek

15 lutego w piątek o 22:45 w TVN

Morgan_94

O, to nadrobię przed majową premierą :)

Morgan_94

Mogli jeszcze później puścić -_-

ocenił(a) film na 7
John_Shepard

Dokładnie o tym samym pomyślałam. :-(

ocenił(a) film na 8
gwen1976

Co zrobić? Nie raz premiera "zwykłego" filmu była po kotlecie. Ja jednak oglądnę, bo na DVD nie mam, a badziewnej wersji z neta nie chce mi się ściągać. A na TV 43" chyba warto.

ocenił(a) film na 8
Morgan_94

w przerwach reklamowych, będzie można obejrzeć kilka dwa odcinki serialu :)

ocenił(a) film na 8
zonk_2

tvn się sypie z filmami. Teraz puszczają jakieś dziadowskie seriale, a jak leci jakiś film to z lat 90. Star treka niestety nie obejrzę ze względu na godzinę, mogli van helsinga przeniść na 23 a ST dać o 20 przecież to premiera!

ocenił(a) film na 6
Yeety21

No właśnie, tym bardziej, że Helsing leciał już kilka razy w TV i jest ot pozycja którą spokojnie mogliby puścić kiedy indziej lub na TVN7, zaś Star Trek jest filmem, który obejrzałoby wielu.

ocenił(a) film na 7
Morgan_94

przecież można sobie film nagrać i oglądnąć o bardziej przyjaznej porze :-)

ocenił(a) film na 8
stona7_toni

tylko nie wszyscy maja nagrywarki

ocenił(a) film na 7
Yeety21

Wystarczy podłączyć pc do tv , wgrać potrzebny program i możesz nagrywać co tylko chcesz.

ocenił(a) film na 9
TheAmazingPudding

Kto ogląda? Mi jak na razie bardzo się podoba. Quinto jest genialny, nie poznałam go na początku.

ocenił(a) film na 8
Morgan_94

Nie jestem fanem Star Treka dlatego nie będę jojczył , że to zdrada ideału i powiem, że mi się ten film bardzo podoba. J.J Abrams ma się wziąć za moje ukochane Gwiezdne Wojny i jeżeli mają wyglądać jak ten film to jest szansa, że coś jednak z tego pomysłu będzie. A Spock lubi wibratory :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones