PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=324810}
6,9 118 364
oceny
6,9 10 1 118364
6,6 22
oceny krytyków
Star Trek
powrót do forum filmu Star Trek

CHYBA DLA FANOW SERII BO JA ZA BARDZO NIE CZULEM TEGO KLIMATU I SZALU

ocenił(a) film na 3
lukasz_wojtas1

Chyba właśnie w ogóle nie dla fanów serii, Film kompletnie nie ma nastroju, choćby trochę przypominającego któryś z filmów czy seriali. Nawet krytykowany "Enterprise" był o niebo lepszy.

ocenił(a) film na 7
mikiom

Też mam takie wrażenie. Nie oglądałam wcześniej nic z serii i film ten mi się podobał. Można się pokusić o stwierdzenie 'Star Trek w pigułce'. Jednak z tego, co słyszałam od fanów serii domyślam się, że jest to takie samo zło jak Star Wars w 3d.

użytkownik usunięty
lukasz_wojtas1

A propos ogólnego zachwytu wszystkich którzy oglądali....Oceniając szału nie ma, 6 dostał, ale to nie SAGA GWIEZDNYCH WOJEN, które nieprzerwanie otrzymują 10/10 :), trochem się zawiodłam, cóż :(

użytkownik usunięty

Nowa trylogia do dobrych filmów nie należy...

ocenił(a) film na 8
lukasz_wojtas1

Nie jestem zbytnim fanem serii ale film dobry - akcja, efekty, fabuła i zabawne dialogi wszystko trzyma poziom czyli super rozrywka dla dużych chłopców na piątkowy wieczór. Polecam.

ocenił(a) film na 2
lukasz_wojtas1

zdecydowanie nie dla fanów serii - nie zebym byla jednym z nich
ale jest przepaść pomiędzy tym i starymi strar trkami
fani starego star treka powinni zlinczować twórców tego filmu

ocenił(a) film na 1
caligulaam

,,fani starego star treka powinni zlinczować twórców tego filmu"

Chciał bym ale nie stać mnie na bilet na samolot do USA... :)

ocenił(a) film na 2
Picard

może zrobimy zrzutkę
to szczytny cel

lukasz_wojtas1

Ten film absolutnie nie jest dla fanów serii, bo z serią nie ma nic wspólnego. Poza tytułem i imionami postaci.

ocenił(a) film na 1
jedzoslaw

Przynajmniej w tym się zgadzamy. :)

Picard

Staram się wyjść poza swoje trekowe upodobania :) Jako trekkies dałbym temu filmowi 1, ale wiem, że wielu ludzi nie czujących kanonu będzie po nim zadowolona. Oceniając zatem film jako jedną z wielu kosmicznych strzelanek daję mu 5.

ocenił(a) film na 1
jedzoslaw

Tyle, że on rzeczywiście jest ,,nieporozumieniem". Scenariusz jest słaby - pełen dziur logicznych i klisz, źle zrealizowany - kamera się trzęsie, jakieś soczewki świecą po oczach, postacie są płaskie i zachowują się jak banda nastoletnich idiotów, w końcu morał jest szkodliwy bo pokazuje, że dyzmizm jest OK i można zrobić karierę będąc zarozumiałym, aroganckim bucem, który zawsze stawia na swoim.

ocenił(a) film na 1
jedzoslaw

Tyle, że on rzeczywiście jest ,,nieporozumieniem". Scenariusz jest słaby - pełen dziur logicznych i klisz, źle zrealizowany - kamera się trzęsie, jakieś soczewki świecą po oczach, postacie są płaskie i zachowują się jak banda nastoletnich idiotów, w końcu morał jest szkodliwy bo pokazuje, że dyzmizm jest OK i można zrobić karierę będąc zarozumiałym, aroganckim bucem, który zawsze stawia na swoim.

Picard

No ale... efekciarski i to doceniam :) Dobry do multipleksu- nie da się ukryć, że włożono w niego sporo pracy i przy pop-cornie ogląda się nieźle. Jako film czysto rozrywkowy wykonany jest porządnie.

ocenił(a) film na 6
lukasz_wojtas1

Zdecydowanie nie dla fanów serii, bo jest jej przeciwieństwem. To gwiezdne wojny nie Star Trek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones