PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=324810}
6,9 118 342
oceny
6,9 10 1 118342
6,6 22
oceny krytyków
Star Trek
powrót do forum filmu Star Trek

By było miło, gdyby tak jak w przypadku SW,BTF, Indiany, szklanej pułapki, wyemitowali wszystkie filmy ST.
W ostatnich latach robił tak tylko kanał SAT 1.
TO było bardzo fajne [dla niektórych niestety po niemiecku],
jak przed premierą w każdy tydzień w piątek o 20,12 zaczynał się kolejny film.
Wszystko było tak ustawione, że ostatni film pojawiał się tydzień przed premierą kinową nowego filmu.
Albo przynajmniej jakiś maraton kinowy w weekend :D

ocenił(a) film na 8
MAVIS

Też tak sobie myślałem, ale pewnie sporo by tego było. Chociaż może wyemitują sam serial, jak to np. zrobił TVN z Seksem w Wielkim Mieście (przed filmem).

użytkownik usunięty
MAVIS

Dobrze wiecie, że nie wyemitują... Star Trek niestety jest w Polsce produktem niszowym :( - choć ja raczej mówię ekskluzywnym ;)

Osobiście pewnie sobie zrobię przed premierą taki maraton na DVD ;)

ocenił(a) film na 8
MAVIS

Kilka tygodni temu TV 1000 puszczało wszystkie pełnometrażówki. Szkoda tylko, że o dość kiepskiej godzinie (ok 16:00-17:00) przez co przeważnie oglądałem od połowy.

A co TV ogólnodostępnej to nie ma co liczyć - przecież lepiej wyemitować kolejne odcinki M jak Matoł... przerpaszam... Miłość... ;)

ocenił(a) film na 8
MAVIS

.mogli by się tak sztachnąć.. a przynajmniej z częściami dot. sagi z Kirkiem i Spockiem :>

MAVIS

W czasach gdy na TVN-enie Star Trek: Voyager leciał, to był wtedy bardzo popularny, sam czekam na każdy odcinek i ta niezapomniana czołówka serialu....

Sub_Zero

Sub Zero
To Ty chyba pochodzisz z jakiejś alternatywnej rzeczywistości:)
na tvn-ie leciał tylko TNG i to tylko 1-4 sezon....Voy leciał na canal+,i tv4....
Btw.dubbing na canal+ naprawdę był ciekawym doświadczeniem...
Niestety polska tv całkowicie olewa fanów Treka, matoły wolą nadawać tance z rozgwiazdami i inne "doda na loda" <or shit>
a dla przykładu np. Czesi CT1 CT2 nadawały >WSZYSTKIE< odcinki ST, i to jeszcze zdubingowane:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones