PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=324810}
6,9 118 317
ocen
6,9 10 1 118317
6,7 21
ocen krytyków
Star Trek
powrót do forum filmu Star Trek

- Zachary Quinto (Sylar - "Herosi"),
- efekty specjalne.

Poza tym ten film mnie nie pociąga. Wolę Gwiezdne wojny.

ocenił(a) film na 8

Ja go obejrzę ze względu na Abramsa, którego lubię. Nie jestem fanem Star Treka, choć ostatnio zaczął mnie nawet interesować. A że film nie ma być tylko dla fanów, tym lepiej.

Z kolei mój kolega, który od niedawna należy do fanów ST, uznał, że mnóstwo fanów pójdzie na film tylko po to, by zobaczyć starego Spocka. Ciężko się nie zgodzić ;).

użytkownik usunięty
speiderman

A ja jestem fanem. To chyba wystarczy za odpowiedź... :)

ocenił(a) film na 8

I to może sprawić, że się przejedziesz... Strasznie dużo efektów specjalnych w tym nowym trailerze... Zdecydowanie najbardziej podoba mi się scena, gdy załoga siedzi na mostku i widzi bitwę na ekranie przed sobą...

użytkownik usunięty
jakubcjusz

a dlaczego miałbym sie przejechać? Nie za bardzo rozumiem... To że jestem fanem, nie znaczy że jestem totalnie bezkrytyczny wobec Star Trek...

ocenił(a) film na 8

Masz rację. Po prostu boję się, że przeładują ten film akcją. A nie oszukujmy się - połowa wszystkich każdego filmu z serii ST działa się tak naprawdę na mostku.

Choćby takie porównanie - w trailerze widać statek, który zręcznie lawiruje w jakiejś bitwie i do tego jeszcze strzela na wszystkie strony. A jak to było w starych ST?
- Unik.
- Trafili nas!
- Wycelować w generator osłon.
- Gotowe.
- Ognia
I w tym momencie dopiero widok z zewnątrz okrętu i leciała rakieta lub jakiś laser. Walki były niemal "turowe".

No ale może już skończę biadolenie. Pewnie i tak pójdę do kina :) Mam nadzieję, że to będzie bardzo dobry film i fani jak i niedzielni widzowie SF będą zadowoleni. Byle do maja! (dobrze, że Battlestar Gallactica będzie w międzyczasie lecieć, to trochę ułatwi czekanie...)

ocenił(a) film na 8
jakubcjusz

Moze poczekajmy na realny film? To normalne, ze w trailerach pokazuje sie jak najwiecej widowiskowych scen,
zeby przyciagnac do kina rowniez ludzi, ktorzy nie widzieli nigdy ST. Trailer trwa raptem 2 min, wiec jest
szansa, ze w pozostalych minimum 1,5 h bedzie tez sporo ciekawej tresci, nie tylko efektow :-)

ocenił(a) film na 6

większość dzieci preferuje Gwiezdne Wojny, Trek bywa miejscami za trudny, prawda?

ocenił(a) film na 8
Kamecha

.bo ST edukuje miejscami: że człowiek jest be dla Ziemi, czy android może czuć itd.

.a GW dają popcorn..

diana6echo

http://1.bp.blogspot.com/_n3eH1jI8AZ8/SSzPGTXhpmI/AAAAAAAAMZ4/DqsjDosVY9s/s400/t rek-trailer-spock.jpg
spock :)

ocenił(a) film na 8
Young_Jedi

Spodziewałem się że pojawi się w pierwszym trailerze i trochę mnie zdziwiłop, ale jak widać, wystarczyło poczekać na poprawioną wersję :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones