PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=324810}
6,9 118 363
oceny
6,9 10 1 118363
6,6 22
oceny krytyków
Star Trek
powrót do forum filmu Star Trek

Czy może mi ktoś powiedzieć, czy ten film to dopiero część pierwsza, czy może kolejna, powiązana jakoś z innymi Star Trekami które znalazłam na filmwebie?

ocenił(a) film na 9
margrete

Swego rodzaju restart, bo z bardzo przyszłych czasów zły typ przychodzi do czasów początków federacji, tworząc nową linie czasu... To ukłon w stronę nowych widzów :p

margrete

Początek i nie początek, trochę namieszali z tematem czasoprzestrzeni i przenoszeniem się w czasie. To jakby inna rzeczywistość, ale można przyjąć że początek. Swoją drogą świetny pomysł i dobry film.

ocenił(a) film na 9
margrete

mam pytanie czy będzie następna cześć star trek??

margrete

Stare i nowe Star Treki łączy postać Spoke'a, który cołnął się w czasie.

ocenił(a) film na 9
Zathar

Sądzisz w takim bądź razie że lepiej zacząć od Star Treka z 79 roku czy można od tej nowej wersji?

ocenił(a) film na 8
kacper39

jak chcesz ponieważ każdy film to indywidualna historia ale moim skromnym zdaniem powinno się lecieć od początku ale sam wiesz jak trudno nie raz zdobyć film więc chronologia jest nie potrzebna j

ocenił(a) film na 9
oskar81

dokładnie. mam możliwość obejrzenia tej części i od niej zacznę a potem poszukam po kolei tamte. dzięki za radę:)

ocenił(a) film na 8
kacper39

nie ma za co mój ulubiony to część 4 powrót do domu ale mam do niej sentyment ponieważ jako dziecko byłem na niej w kinie

kacper39

Zależy, czego oczekujesz. Jeśli chcesz się wgryźć w uniwersum Star Trek i/lub oglądać serial to zacznij od filmu z 1979 roku, zobacz też parę odcinków "Star Trek Original Series", a potem dopiero bierz się za ten film. Jeśli natomiast nie siedzisz w ST i nie zamierzasz siedzieć to film Abramsa możesz zobaczyć bez przygotowania.

ocenił(a) film na 8
kacper39

Czytałem i słyszałem, że pierwszy film jest słaby, więc lepiej zacząć sensownie - od serialu. Ja się wkręciłem w temat właśnie przez film Abramsa, teraz jadę od początku, czyli The Original Series, świetna rzecz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones